אתר אינטרנט מקצועי ומרשים הוא אתר שמצליח למשוך את הלקוחות ולייצר לנו הרבה יותר עבודה. בסופו של דבר האתר הוא הכלי השיווקי המשמעותי ביותר שלנו, ואין ספק שאנחנו צריכים להשקיע בו לא מעט. עם זאת, לפני שאתם עושים את זה כדאי שתבינו איך נקבעת עלות הקמת אתר אינטרנט ואיך עושים את זה נכון.

1 – בניית חנות וירטואלית או אתר תדמית?

השאלה הראשונה והבסיסית ביותר שתשפיע על עלות הקמת אתר אינטרנט, היא סוג האתר שאתם מתכננים לבנות. באופן כללי יש לפניכם שתי חלופות מרכזיות. החלופה הראשונה היא לבנות אתר שמספר על השירותים והמוצרים שלכם, ומעודד את הגולשים להשאיר לכם הודעה או ליצור קשר ישירות. אתר מהסוג הזה הוא בניית אתר תדמית שמספק מידע ומשמש אותנו בעיקר כדי להפגין נוכחות ולהגדיל את החשיפה. הוא יכול להיות אידאלי כמעט לכל עסק בישראל, ובוודאי לעסקים שמציעים שירותים (כמו שירותי ייעוץ או תמיכה למשל) אבל גם לעסקים שמשווקים או מייצרים מוצרים. לעומת זאת, בניית חנות וירטואלית תאפשר לכם למכור את המוצרים שלכם ישירות ללקוחות. כל דרך שבה תבחרו היא טובה, אבל היא גם משפיעה על עלות ההקמה.

2 – ממשק בניית אתרים אידאלי

אתם בוודאי מכירים ממשקים שמאפשרים לכם לבנות אתרים בחינם, והם יחסכו לכם הרבה מאוד כסף, לפחות במבט ראשון. אלא שניהול נכון של האתר שלכם דורש הרבה יותר מזה. הוא דורש ממשק ניהול ידידותי ותכנון אתר שיקדם אתכם במעלה הקידום האורגני בגוגל. אתר כזה נשען על מחקר מעמיק וממוקד במילות חיפוש רלוונטיות, מתאים למסכי הטאבלט והסמארטפון, מספק חוויית משתמש טובה ובנוי בצורה חכמה ונכונה. חברת בניית אתרים יודעת לבצע את כל ההתאמות הללו. ממשק טוב יעלה לכם קצת יותר אבל הוא יחסוך לכם זמן, תקציבי שיווק ולא מעט אנרגיות. זהו שיווק ממוקד ואיכותי הרבה יותר.

3 – קידום אורגני וממומן

אחרי שקבעתם איך ייראה האתר שלכם וגייסתם חברה מקצועית שתלווה אתכם לאורך הדרך, כל שנותר הוא לוודא שהיא יכולה להציע את הפיסה החסרה בפאזל: קידום איכותי. האתר שלכם יכול להיות מרשים, עם תמונות יפות וטקסטים כתובים היטב, אבל אם הקהל שלכם לא יגיע אליו אתם משליכים את הכסף לפח. חברה מקצועית תתכנן קידום אורגני בגוגל מהצעד הראשון, תבנה דפי נחיתה שיעשו את העבודה ותנהל פרסום בפייסבוק להגברת החשיפה והתנועה לעסק שלכם. חברת דרוקסיט, עם ניסיון עשיר וצוות מקצועי, תבנה את תכנית העבודה שתקפיץ את אתר האינטרנט שלכם למעלה. זהו מרכיב מרכזי בבחינת עלות הקמת אתר אינטרנט, ללא ספק.

4 – ניהול האתר והתוכן

השאלה החשובה כעת היא איך תנהלו את האתר שלכם מרגע שיעלה אל האוויר. בשלב הזה תצטרכו לא רק לנהל את התוכן, לכתוב תכנים ולקדם את האתר, אלא גם לתכנן כל אחד מהמרכיבים האלה. חברה שמציעה שירותי בניית אתרים לצד קידום אתרים איכותי ומתקדם, היא חברה שתעמיד לרשותכם ממשק ניהול ידידותי למשתמש. הממשק הזה יאפשר לכם לעדכן מידע באופן עצמאי ובקלות רבה, וגם לנהל את התוכן שלכם. יתרה מכך, תקבלו גם ליווי מקצועי ושירותים מתקדמים שיחסכו לכם זמן ועלויות, בעיקר באמצעות ניהול אתר מקצועי – במקומכם. כך, עלות הקמת אתר אינטרנט תלויה גם במכלול השירותים שתבחרו לקבל, וכדאי לזכור שהשקעת תקציבים יכולה לייצר עבודה רבה יותר, בהשקעה נמוכה יותר. כשגורם מקצועי מלווה אתכם, זו בדיוק התוצאה.

ניצול יעיל של תקציב השיווק

כאמור, עלות הקמת אתר אינטרנט תלויה בכמה וכמה גורמים. בניית אתרים דורשת תכנון, דיוק, מקצועיות וראייה קדימה. היא דורשת מבט כולל על התמונה כולה, ולא רק על האתר שלכם. בעולם שמבוסס על אתרי אינטרנט, אפליקציות ורשתות חברתיות, אנחנו חייבים להתאים גם את מאמצי השיווק שלנו לעולם הזה בדיוק. חברת דרוקסיט מנוסה בתכנון ובניית אתרים, לרבות בניית חנות וירטואלית ואתרי תדמית, והיא מנוסה גם בקידום אתרים ופרסום בגוגל. כל זאת, לצד שקיפות מלאה שמאפשרת לכם לדעת בדיוק איך האתר שלכם מתפקד בכל רגע ומכל מקום, תדעו שאתם ממקסמים את התוצאות שלכם.
 

לבניית אתר אינטרנט איכותי ולקידום האתר שלכם, צרו איתנו קשר עוד היום. הכלים המקצועיים שלנו והניסיון הרב בתחום הם אלה שיובילו אתכם אל המטרות שהגדרתם.

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק