1-700-501-507
בניית אתרים, חכמים וקלים לניהול - דרוקסיט

1-700-501-507
השאר לנו פרטים ונחזור אליך עם הצעה

פרסום בגוגל (PPC)

הרבה עסקים כבר הבינו את כח הטמון בפרסום בגוגל,
רוצה להתחיל להגדיל את קהל הלקוחות?

קבל הצעת מחיר

מה פרסום בגוגל (PPC) כולל?

מחקר מילות מפתחמחקר מילות מפתח מעמיק
תוכן שיווקיקופירייטינג ותוכן שיווקי
דוחות התקדמותדוחות התקדמות
שיפור הצעותשיפור הצעות מחיר יומיומי
מעקב המרותמעקב המרות ורווחים
עיצוב באנריםעיצוב באנרים פרסומיים

קצת נתונים עלינו

0

ש"ח תקציבי פרסום

0

מודעות פעילות

0

ביטויי מפתח

0

לקוחות מרוצים

תהליך העבודה

שרטוט פרסום בגוגל

שאלות נפוצות

פעם כשהיית רוצה לפרסם את העסק שלך היית פונה לעיתונים, טלוויזיה, שלטי חוצות ועוד... כיום שהאינטרנט הפך להיות חלקם המרכזי של רוב האנשים, הרבה יותר זול, נכון וקל לבצע פרסום מקוון
- Google Adwordsמציעים לנו מגוון רחב של אפשרויות פרסום. כגון: פרסום ברשת המדיה, פרסום ברשת החיפוש, פרסום קמפיין וידיאו (YouTube),מודעות קניות (לא זמין כיום בישראל), ומדעות לקידום אפליקציות. ההבדל הגדול והעצום בין פרסום בטלוויזיה, עיתונים ועוד...לבין פרסום בגוגל הוא היכולות לעקוב אחר כמות ההוצאות והלידים וכן להציג את המודעות בפני קהל יעד ממוקד ופוטנציאלי לשירות שאתם מציעים.
ישנם מגוון רחב של סוגי קמפיינים אך הם מתחלקים לשתי מטרות עיקריות: מיתוג העסק, וביצוע פעולה. בד"כ כשנרצה לעשות מיתוג לעסק נבחר בפרסום ברשת המדיה או/ו קמפיין וידיאו(YouTube) המטרה העיקרית של קמפיינים אלו זה ליצור "Buzz" - יצירת רעש אינטרנטי סביב מוצר, חברה או כל דבר שאנחנו משווקים.
לעומת זאת ישנם סוגי קמפיינים כמו: מודעות קניות ((MC=Google Merchant Center, פרסום ברשת החיפוש, ומודעות לקידום אפליקציה שנועדו עבור "ביצוע פעולה" – ההגדרה הפשוטה ל"ביצוע פעולה" היא רכישה, מילוי טופס יצירת קשר, הורדת אפליקציה. בד"כ אלו הקמפיינים יותר יקרים מקמפיינים שנועדו למיתוג.
כחלק מתחילת התהליך מנהל תיק הלקוח מבצע אפיון מלא של העסק ומטרות הקמפיין ולפי מידע זה נבצע חקר ביטויי מפתח מעמיק שיתאים בדיוק לפי צרכי העסק בכדי להפיק את התועלת המקסימלית מהקמפיין.
התשובה העיקרית לשאלה המתבקשת הזאת היא כסף! אין ספק שכל אדם עם ידע ממוצע באינטרנט ובשיווק יוכל ליצור קמפיינים ב- Google Adwods השאלה העיקרית היא איך קמפיין זה ימצא את התקציב הפרסום? פה נכנס התפקיד העיקרי של חברת הפרסום – אין ספק שחברה בעלת הסמכות מתאימות מגוגל יצרו אופטימיזציה נכונה לקמפיין כך שהקמפיין יגיע לכמות החשיפות/המורות המקסימלית במינימום תשלום ויגיע להרבה יותר חשיפות באותו התקציב ואף בתקציב נמוך יותר.
נכון שיצא לכם להיכנס לאתר מסוים ופתאום הפרסומות שלו מופעים לכם בכל מקום?
לזה קוראים שייוק מחדש ובשפה המקצועית remarketing.
איך זה עובד? זה פשוט! לדוגמה: ברגע כניסתכם לאתר קניות כלשהו ובאתר יש קוד remarketing (שמספקים Google Adwords) האתר שותל לך בקבצי העוגיות (Cookies) של הדפדפן מידע מסוים, כך שבפעם הבא שתכנס לאתר שמציע שטחי פרסום עבור גוגל הפרסומות של אתר הקניות יופיעו.
להבדיל מקידום אורגני שדרוש זמן של מספר חודשים בכדי לראות תוצאות ממשיות, בקידום ממומן בגוגל התוצאות הם מידיות, ברגע שניצור קמפיין ונתחיל בפרסום ב – Google Adwords התוצאות לא יאחרו להגיע בזמן קצר מאוד.
בכל סוף חודש חברת Droxit תדאג להוציא ללקוח דוח מפורט מאוד שיכלול מגוון פרטים כגון: הופעות, קליקים, אחוזי הקלקה(CTR), המרות(ביצוע פעולה שהוגדרה מראש) ועוד המון פרטים שיוכלו להראות ללקוח את הצלחתו של הקמפיין.

ההסמכות שלנו מטעם גוגל

הסמכה לפרסום בגוגל רשת החיפוש
הסמכה קידום בגוגל רשת המידה
הסמכה גוגל אנליטיקס
הסמכה קידום ממומן לנייד
הסמכה פרסום בגוגל (וידאו)
הסמכה גוגל אדוורדס אתרי קניות

השאר לנו פרטים ונחזור אליך