אנחנו נתקלים בהם מדי יום, כמעט בכל ערוץ דיגיטלי אפשרי. הם מופיעים על גבי הפיד בפייסבוק, במודעות הפרסום של גוגל ובמודעות הססגוניות המתנוססת באתרים המובילים ובפורטלים הפופולריים ביותר. הם מרשימים, מושכים את העין ומניעים לפעולה, ובזכות המסר המדויק שלהם הם גם מניעים אותנו לפעולה. אלה הם דפי הנחיתה, צמד מילים שאולי שמעתם בעבר אבל עדין לא שילבתם גם בתכנית השיווקית שלכם. אם כך, זה בדיוק הזמן להבין מה הם דפי נחיתה לעסקים ומה היתרונות שהופכים אותם לכלי שיווקי משמעותי כל כך.

סיבה ראשונה: חיסכון בזמן ובעלויות

דפי נחיתה לעסקים נחשבים לכלי שיווקי חיוני מכמה סיבות עיקריות, ובעיקר משום שמדובר בכלי זמין שניתן לתכנן בזמן קצר למדי, ובעלות אטרקטיבית. באופן טבעי, יש גם לתכנון דף נחיתה מחיר שכדאי להכיר, אבל המחיר הזה נמוך משמעותי מאמצעים שיווקיים אחרים העומדים לרשותנו. בהיותו דף חיצוני לאתר האינטרנט שלכם, עם עיצוב מושך ומסרים קצרים ומדויקים מאוד, מחיר בניית דף נחיתה הוא מחיר משתלם מאוד בשיקולי עלות ותועלת. כך תוכלו לעצב דף שמתכתב עם השפה השיווקית של העסק ושל אתר האינטרנט שלכם, להגדיר את מטרת הדף באופן ברור ולכוון אותו לקהל היעד הרלוונטי שלכם. כל זאת במהירות, ביעילות ובעלות נמוכה יחסית.

סיבה שנייה: דפי נחיתה לעסקים מייצרים לידים

אחת המטרות המרכזיות לתכנון דפי נחיתה לעסקים היא יצירת לידים וקבלת פרטי התקשרות מהלקוחות הפוטנציאליים שלכם. כשמתכננים אותו נכון, דף הנחיתה מניע את הגולשים לפעולה, והם משאירים פרטים בסיסיים (שם, טלפון ו/או כתובת דוא"ל). עם הפרטים הללו תוכלו להציע להם הטבות מיוחדות, לשלוח להם ניוזלטר חודשי עם עדכונים חמים מהשטח ולשמור איתם על קשר רציף גם בהמשך. דף מהסוג הזה ניתן לקדם בשלל דרכים, בין אם באמצעות פרסום בפייסבוק, פרסום בגוגל או באמצעות באנרים שישתלבו היטב באתרים שבהם קהל היעד הרלוונטי שלכם עשוי להיות נוכח.

סיבה שלישית: דרך טובה להניע לפעולה

דף הנחיתה שלכם יניע את הגולשים להשארת פרטים, אבל הוא יכול לשמש גם לצורך קידום מוצר מסוים, שירות חדש או מבצע אטרקטיבי. למשל, קליניקה המציעה מגוון שירותים בתחום האסתטיקה יכולה לקדם מוצר חדש ללקוחות קיימים וחדשים כאחד. הדרך להשיג את המטרה הזו היא על ידי שילוב מסר חד וברור ללקוחות, מסר שמעודד את הלקוח ליצור עם הקליניקה קשר על ידי לחיצה פשוטה על כפתור (בהנחה והוא גולש דרך הטלפון הסלולרי), או לחלופין, על ידי לחיצה על כפתור שיעביר את הלקוח לאתר האינטרנט, ובפרט לעמוד ייעודי דרכו ניתן לבצע רכישה פשוטה ומאובטחת של השירות אונליין. גם כאן ניתן להשתמש בכלי הפרסום והשיווק הדיגיטליים שהוזכרו, לרבות קידום בפייסבוק או בגוגל.

איך נקבע מחיר דף נחיתה?

השאלה המתבקשת כעת היא, כמובן, שאלת העלות. לפני שאתם מעלים לאוויר דף נחיתה מחיר הדף תלוי בכמה שאלות בסיסיות למדי. העיצוב, התכנון, בניית המסרים, ערוצי השיווק הייעודיים ותקציב הקידום הממומן שעומד לרשותכם – כל אלה משפיעים על המחיר הסופי. אז נכון, דפי נחיתה לעסקים הם כלי שיווקי שעלותו איננה גבוהה יחסית, אבל חשוב לתכנן את הצעד הזה בצורה מדויקת מבעוד מועד, כדי לייעל גם את התקציב המיועד עבורו. חברת דרוקסיט, המתמחה בבניית אתרי אינטרנט וקידומם תלווה אתכם גם בתכנון דפי נחיתה מקצועיים ומרשימים. במסגרת התהליך הזה נתכנן ביחד את המסר המרכזי, את מטרותיו של דף הנחיתה, את קהל היעד שאליו תרצו להגיע ואת הערוצים הטובים ביותר לקידום הדף. רק כך תוכלו לנצל את התקציב שלכם ביעילות ובחוכמה, ולהפיק את התוצאות הטובות ביותר – תהא המטרה שלכם אשר תהא.

מתחילים לתכנן דפי נחיתה

בין אם אתם משיקים מוצר חדש, חונכים את הפעילות העסקית שלכם לראשונה או משתוקקים לייצר בסיס נתונים הכולל את פרטי הלקוחות הרלוונטיים ביותר עבורכם, דפי נחיתה ישיגו את המטרה. כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר התחילו לתכנן כבר היום את המהלך הבא שלכם, עם הליווי המקצועי של דרוקסיט. בניית דף נחיתה מקצועי תניב תוצאות מצוינות, אם רק תדעו מה אתם שואפים להשיג ואיך מגיעים אל היעד. 
צרו איתנו קשר עוד היום לבניית דף נחיתה מדויק, איכותי ואפקטיבי

 

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק