החשיבות של קידום ממומן בפייסבוק

היום כבר אין אדם אחד שלא מכיר את הרשת החברתית הגדולה בעולם. נדיר גם להכיר אנשים שאין להם חשבון פרטי, וכל עסק ששואף להגדיל את החשיפה ואת מאגר הלקוחות שלו מנהל פרופיל עסקי. אלא שהיום, יותר מאי פעם, קידום אורגני הוא משימה קשה עד בלתי אפשרית. כדי לייצר חשיפה אמיתית ולנצל את כוחה של הרשת החברתית נדרש קידום ממומן בפייסבוק. למרבה המזל, עם הכלים הנכונים, עם תכנית עבודה ברורה ועם ליווי מקצועי – אפשר להשיג את המטרה הזו בתוך זמן קצר.

 

איך מתכננים פרסום בפייסבוק?

כדי לתכנן פרסום בפייסבוק שיספק תוצאות, חשוב להכיר את האופן שבו פועלת הרשת החברתית. עוד לפני שנבין איך מגדירים את קהל היעד ומה התקציב האידאלי, רצוי לתכנן את התוכן המקודם. ככלל קיימים סוגים שונים של קמפיינים, חלקם מקדמים פוסט, אחרים יקדמו את האתר שלכם וקמפיינים נוספים יקדמו דף נחיתה. לפני שנתחיל נגדיר אילו קמפיינים נכונים עבורכם, וכמה קמפיינים יפעלו במקביל. תוכלו להתמקד בכל פעם במוצר או בשירות אחד – או לפנות לקהלי יעד שונים, לכל אחד מוצר המותאם בדיוק עבורו, וגם קמפיין ייעודי.

 

התוכן הטוב ביותר לקידום ממומן

בעידן הדיגיטלי, ובפרט ברשתות החברתיות, המילה הנכונה והתמונה המדויקות הן שעושות עבורנו את העבודה. אין ספק שיש חשיבות אדירה לבחירה בהן, וזו למעשה אחת המשימות הראשונות והחשובות ביותר. הן מושפעות לא פעם מהמסרים שלכם ומקהל היעד כמובן, ואין ספק שנבחר בטקסט שונה ובתמונות ייחודיות לקהל המורכב מגברים או מנשים, מצעירים או ממבוגרים. התמונה הנכונה תמשוך את העין, המילים המדויקות יניעו את הלקוחות לפעולה, וככל שהקמפיין יהיה אפקטיבי יותר כך הביצועים שלו יהיו טובים יותר ובהתאם תקבלו יותר פניות והרבה יותר חשיפה.

 

קידום ממומן בפייסבוק וקהל היעד

הזכרנו את קהל היעד, וחשוב להתעכב לרגע נוסף כדי להבין מי הוא ואיך בכלל מזהים אותו. פרסום בפייסבוק יהיה אפקטיבי יותר – וגם ההשקעה שלכם רווחית הרבה יותר – אם נדע להגדיר את הקהל הזה לפרטי פרטים. מאחר ולתכנון פרסום בפייסבוק מחיר לא מבוטל, הרי שרק אם נהיה ממוקדים נוכל להשיג תוצאות. צוות דרוקסיט יעזור לכם כבר בשלב הזה, עם כל השאלות החשובות. זה הזמן להגדיר את הקהל על בסיס מגדר, גיל, מקום מגורים, השכלה, מצב משפחתי, תחומי עניין וכל פרט אחר שעשוי להיות רלוונטי. יכול להיות שהמוצר שלכם מתאים רק להורים, ואולי דווקא לבני הגיל השלישי. אולי אתם מציעים סדנאות לגברים או לנשים בלבד. קידום ממומן בפייסבוק שמופנה לקהל הנכון מנצל את המשאבים טוב יותר.

 

פרסום בפייסבוק – מחיר

מחיר פרסום בפייסבוק בין אם אתם מתכננים קמפיין אחד, שלושה או עשרה במקביל, תזדקקו לתקציב ברור וחלוקת המשאבים בין המודעות השונות. התקציב ישפיע על ביצועי הקמפיין ולמעשה יכריע כמה גולשים יוכלו להיחשף למודעה שלכם בכל יום. קמפיין מדויק עם תקציב מתאים הוא זה שיוכל לייצר עבורכם תוצאות טובות ולהגדיל את סיכויי ההצלחה ואת שיעורי ההמרה. אתם כמובן לא נמצאים לבד בתהליך הזה, וכדי למקסם את המשאבים שנמצאים היום בידכם הצוות המקצועי שלנו יהיה שם בכל רגע.

 

מעקב אחר ביצועי הקמפיין

תכנית העבודה שלנו אולי נגזרת מהמטרות, וגם התקציב כמובן, אבל אתם בוודאי רוצים לדעת איך פועל הקמפיין והאם הוא באמת משיג את המטרה. דרך טובה אחת לדעת עד כמה הוא אפקטיבי היא להקשיב לטלפון המצלצל ולבחון את תיבת הפניות שלכם, אבל לצד אלה תקבלו את כל הכלים הנכונים כדי לדעת איזה קמפיין עובד טוב יותר ועד כמה הוא באמת יעיל. כך ניתן לזהות איזו מודעה מושכת יותר תשומת לב ואיזו לא, ובהתאם ניתן ללטש ולשפר, לשנות את התמונה ולבחור את המילים הנכונות יותר, אלו שישדרגו עוד יותר את ביצועי המודעה. חברת דרוקסיט, עם ניסיון רב בתכנון מסעות פרסום ממומן בפייסבוק ובקידום ברשתות החברתיות, תהיה שם בכל צעד ובכל שלב. מהגדרת קהל היעד, דרך תכנון המודעות והתקציב, ועד למעקב אחר הביצועים, אתם לעולם לא לבד בעולם המקוון העצום שלפניכם. 

התחילו לקדם את העסק שלכם כבר היום באמצעות הרשת החברתית הפופולרית מכולן. צוות דרוקסיט עומד לרשותכם – צרו איתנו קשר כבר עכשיו!

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק