כל מה שחשוב לדעת על קידום ממומן בגוגל

אתם בוודאי מבינים בשלב הזה עד כמה גוגל הוא כלי משמעותי בקידום האתר שלכם, וכפועל יוצא מכך – גם בקידום העסק. גם עבורנו, כשאנחנו חובשים את כובעו של הצרכן, גוגל הוא זה שמספק לנו מידע. אנחנו רוצים לדעת מי מספק את המוצרים והשירותים הנחוצים לנו, ולא פעם הוא גם מגלה לנו על צרכים שיש לנו, שכלל לא חשבנו שהם קיימים. אז איך עושים את זה נכון, ולמה קידום ממומן בגוגל חשוב כל כך?

 

קידום ממומן בגוגל מייצר חשיפה ולידים

לפני שנצלול פנימה ונבין איך עושים את זה טוב יותר, חשוב להבין מה המטרה המרכזית שלנו כשאנחנו מתכננים מסעות פרסום בגוגל. אז המטרה כאן ברורה: אנחנו רוצים לייצר חשיפה מוגברת לעסק, ובעיקר אנחנו רוצים לעודד את הלקוחות שלנו ליצור קשר, לרכוש את המוצר ולהתעניין בשירותים. בפשטות, אנחנו רוצים לייצר לידים, וכמה שיותר. פרסום בגוגל אדוורדס עוזר לנו להשיג את המטרה הזו משום שמדובר בפרסום ממוקד מאוד, כזה שמגדיר את קהל היעד ופונה אליו עם המסרים השיווקיים הנכונים.

 

איך מתבצע פרסום בגוגל?

פרסום בגוגל מתייחס לכמה וכמה צעדים, כולם יחד משרתים את המטרה שלנו – קבלת פניות מלקוחות פוטנציאליים. כדי להשיג את המטרה הזו אנחנו מתכננים יחד קמפיינים לצורך קידום ממומן בגוגל, באמצעות כלי הפרסום המוכר בשם אדוורדס. המודעות נבחרות בקפידה, לכל מילה יש משמעות עצומה, וחשוב להגדיר גם עמוד נחיתה מעוצב ומדויק שיניע את המתעניינים לפעולה וישפר את סיכויי ההמרה שלהם מלקוח פוטנציאלי ללקוח משלם. כלים נוספים שעומדים לרשותנו כוללים גם רימרקטינג (פרסומות רודפות) וכן קידום אורגני המשלב בין תוכן איכותי לאתר לבין התאמת האתר לדרישות האלגוריתם של גוגל.

 

איך תדעו שהקמפיין שלכם עובד?

המטרות הוגדרו והמסלול נקבע, אבל זה בוודאי לא אומר שאפשר לנוח על זרי הדפנה ולחכות לפניות שיגיעו ולטלפון שיצלצל ללא הפסקה. בפועל נדרש מעקב תמידי אחר הקמפיינים השונים, וכדי להבטיח פרסום בגוגל שהוא אפקטיבי באמת חשוב להישאר תמיד עם היד על הדופק. צוות דרוקסיט, שפועל בשקיפות מלאה, מלווה אתכם לכל אורך הדרך עם דוחות התקדמות ועם פאנל שקיפות שמאפשר לדעת מה ביצועי כל קמפיין וכל מודעה. כך תוכלו לדעת עד כמה הקמפיין רווחי, ועד כמה השקעה שלכם משתלמת.

 

פרסום ממומן או אורגני?

סביר להניח שנתקלתם בשני מושגים מרכזיים מעולם הקידום בגוגל. מצד אחד – קידום ממומן או פרסום בגוגל אדוורדס. מצד שני קידום אורגני בגוגל (SEO). אין ספק שההבדלים בין השניים גדולים, וחשוב להבין אותם. אם ננסה להסביר זאת בפשטות, קידום ממומן הוא קידום שנשען על קמפיינים עם תקציבים מוגדרים אשר מופנים לקהל יעד ספציפי ולרוב הם יובילו את הלקוחות אל עמוד נחיתה שבו ישאירו פרטי התקשרות או יבצעו רכישה. מנגד, קידום אורגני הוא זה שישפר את המיקום שלכם בתוצאות החיפוש של גוגל, והוא זה שיאפשר ללקוחות שלכם למצוא אתם כשהם מחפשים מוצרים או שירותים רלוונטיים.

 

פרסום ממומן בגוגל וקידום אורגני – שילוב מנצח

כדי להשיג את המטרות שלכם ולייצר חשיפה רצוי לשלב בין קידום ממומן לבין קידום אורגני. יחד עם זאת, קידום אורגני דורש תכנון ואורך רוח, בעוד פרסום ממומן בגוגל מספקות תוצאות מהירות יותר ומפנה את הגולשים אל המקום הנכון. קמפיין איכותי ומדויק יוביל לעמוד שבו תוכלו לתאר את המוצר, את היתרונות שלכם וגם להציע הטבה. בעמוד הזה נשלב גם טופס קצר להשארת פרטים, ועם העיצוב המרהיב שמשקף את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר – תגיעו לתוצאות הטובות ביותר.

 

הכלל החשוב ביותר: מקצועיות

חברת דרוקסיט, עם ניסיון רב בקידום אתרים ובתכנון מסעות פרסום ממומן בגוגל, תתכנן את התכנית המדויקת והיעילה ביותר להשגת כל היעדים שלכם. יחד נגדיר את קהל היעד, את המסרים השיווקיים, את התקציב האידאלי ואת הקמפיינים האפקטיביים. עם דוחות מעקב ועם פאנל השקיפות תדעו בכל רגע ומכל מקום עד כמה ההשקעה שלכם מניבה פירות, ויחד נוכל לבצע התאמות וליטושים בזמן הנכון. כך, בשילוב בין מקצועיות וניסיון, בין תכנון מדויק למעקב יומיומי, ניתן לרשום ביצועים מרשימים.

לתכנון הקמפיין שלכם ולקידום האתר במנוע החיפוש הפופולרי בעולם, צרו איתנו קשר עוד היום!

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק