כיצד תקדמו את החנות הוירטואלית?

הקמתם חנות וירטואלית, שמטרתה למכור מוצרים ושירותים און-ליין ועכשיו אתם צריכים להתמודד עם התחרות ברשת? הדרך לחשוף ולקדם את החנות הוירטואלית מצריכה ביצוע של מספר פעולות במקביל. ריכזנו עבורכם את עיקרי הצעדים להצלחה בטוחה של קידום חנות וירטואלית:

א-ב לקידום חנות וירטואלית

על אף שמרבית הכניסה לרשת מתבצעת כיום דרך המכשירים הניידים, מרבית הרכישות עדיין מתבצעות דרך המחשב הנייח. המשמעות היא שצריך להגיע אל הגולשים בכל מקום, בכל שעה ולא לנח עד שהצלחתם לגרום להם לבצע פעולת רכישה. לכן, המיקום והחשיפה שלכם בכל אמצעי הניו מדיה, מצריכים מכם לשמור על ראשוניות, אטרקטיביות וניראות. קחו לדוגמא את מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם, גוגל. ההחלטה מי ידורג במקומות הראשונים בתוצאות שמחפשים הגולשים לשאלותיהם- נתונה בידי גוגל, אולם בעזרת פעולות ממוקדות ומקצועיות תוכלו להשפיע על ההחלטה. אז איך עושים את זה? באמצעות ביצוע פעולות מקבילות, שמקדמות אתכם לראש רשימת תוצאות החיפוש. צריך ליזכור תמיד- גם כאשר היעד הזה הושג, החנות הוירטואלית חייבת להציע פתרון לצרכים של הגולשים ולהניע אותם לפעולה- אחרת הם יצאו מהחנות שלכם מהר מאוד. ואנחנו מדברים על שניות ספורות בלבד, שעומדות לרשותכם מרגע הכניסה לחנות.

להלן דוגמא לחנות וירטואלית המניעה לפעולת רכישה: ג'פטו רהיטים

קידום אורגני בגוגל

פעולה מתחייבת ראשונית היא קידום אורגני בגוגל של החנות הוירטואלית. הקידום האורגני מבוסס על תוכן איכותי וביצוע פעולות שונות, כגון קישורים פנימיים וחיצוניים שמובילים לעמודים בחנות שלכם, כתיבת בלוגים, מאמרים וכדומה. קידום חנות וירטואלית מחייב מכם לאסוף ולנתח נתונים, כך שהתוכן האמור יכיל מילות מפתח שמחפשים לקוחות פוטנציאליים ברשת, ויוביל אותם ישירות לחנות. ישנן מילות מפתח קצרות וכן, ביטויים ארוכים, המכונים Longtail- ביטויי זנב ארוך, שהתחרות עליהם קטנה יותר ולכן, הם יכולים לקדם אתכם ביעילות לראש רשימת תוצאות החיפוש. היתרון הגדול של קידום חנות וירטואלית באמצעות פעולות אורגניות הוא שידרוג החשיפה והמיקום לאורך זמן ובאופן קבוע.

קידום אורגני בגוגל תמונת סרטון

פרסום בגוגל (ממומן)

קידום חנות וירטואלית בתשלום משיגה תוצאות מידיות ומהירות, ומכאן שהיא מחוייבת להיות חלק מפעולות הקידום הכוללות. הפרסום בגוגל הוא למעשה פרסום מודעות בתשלום, כאלו שמופיעות בצד או בראש העמוד של גוגל ועליהן תכתב המילה "מודעה". למרות שמדובר לכאורה בפרסום שיווקי שעלול להרתיע, הרי שהיום אנחנו יודעים שיותר ויותר אנשים רואים בהן כתוכן לגיטימי לכל דבר ועניין ולא מהססים ללחוץ. היתרון הגדול של קידום חנות וירטואלית בשיטה זו הוא היכולת של גוגל להגיע באמצעות מערכת אדוורדס, לקהל יעד איכותי וממוקד מאוד, כזה שבאמת מתעניין במוצרים ויש לו פוטנציאל גבוה לרכוש אותם. בכל הנוגע לתשלום עצמו, ניתן לשלם רק עבור מודעות שהקליקו עליהן, בשיטת PPC, תשלום לכל הקלקה. גם כאן, צריך לזכור שהמודעות חייבות לגרות את הגולשים, למשוך את תשומת ליבם ולענות על צורך שהם מחפשים עבורו פתרון או להציע פתרון לצורך אפשרי, שזיהיתם בעת פילוח קהל היעד ואופן התנהגותו.

תעודות ההסמכה שלנו לפרסום בגוגל: (לחצו להגדלה)

הסמכה לפרסום בגוגל רשת החיפוש
הסמכה קידום בגוגל רשת המידה
הסמכה גוגל אנליטיקס
הסמכה קידום ממומן לנייד
הסמכה פרסום בגוגל (וידאו)
הסמכה גוגל אדוורדס אתרי קניות

קידום באמצעות ערוצים תומכים

לא מספיק לבצע קידום לחנות וירטואלית בגוגל, מה עוד שערוצי ניו מדיה, כגון רשתות חברתיות וערוצי וידאו, עולים גם הם בתוצאות החיפוש של גוגל. לכן, יש לפעול בזירות נוספות, שמהוות תמיכה לערוץ המרכזי שבו אתם פועלים, כלומר החנות שלכם. בדומה לגוגל, גם רשתות חברתיות, כגון פרסום בפייסבוק וערוצי תוכן, כגון אאוטבריין וטאבולה, פועלים בעזרת אלגוריתמים וכמו כן, מעמידים לרשותכם מערכות פרסום מתקדמות, שמאפשרות לאתר את קהל היעד הרלבנטי ולחשוף אותו למודעות או לתוכן האורגני והויראלי שאתם מייצרים. פעולות קידום אלו מותאמות לכל ערוץ בנפרד, לרבות התוכן עצמו, שכן, מה שמתאים לערוץ כגון אינסטגרם (שעובד על אותה מערכת פרסום של פייסבוק), לא מתאים לפייסבוק או ליוטיוב.

קידום חנות וירטואלית חייב להתבצע בכל הזירות במקביל, על מנת לקבל תוצאות מהירות ומדידות. פנו אלינו לקבלת טיפים נוספים ועצות מהמומחים שלנו לקידום חנות וירטואלית>>

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק