על קידום ובניית אתרים

סביר להניח שיש לכם מטרה אחת מרכזית בהקמת אתר האינטרנט שלכם: הגדלת מאגר הלקוחות וכמובן, הגדלת ההכנסות. אלא שהדרך לשם דורשת מאיתנו התמקדות בשני שלבים מרכזיים. השלב הראשון הוא תכנון מדויק ובניית אתר ברמה הגבוהה ביותר שיש. השלב השני הוא קידום האתר, שהרי ללא תכנון אסטרטגי ועבודה נכונה, האתר היפה והמקצועי יעלה אבק באחד העמודים האחוריים של הארכיון המוכר בשם "גוגל". אלא שלא מדובר בשני חלקים נפרדים. למעשה, קידום ובניית אתרים קשורים זה בזה באופן הדוק, וחשוב שתעשו את זה נכון, כבר מהצעד הראשון.
 

שלבי ההקמה בקידום ובניית אתרים

תהליך הקמת האתר ארוך ומפרך, או לפחות כך הוא נתפס בעיניו של כל בעל עסק שמנסה לעשות את זה לגמרי לבד. בתהליך הזה חשוב לבחור את ממשק הניהול הנכון (וורדפרס? וויקס? ג'ומלה?) אבל גם את העיצוב המדויק, זה שמותאם לקהל היעד שלכם ולמוצר שאתם מציעים. חשוב גם לתכנן בצורה נכונה את עמודי התוכן השונים, מעמוד האודות ועד מאמרי התוכן. עכשיו נוסיף לרשימת המטלות גם היכרות עם הדרישות האינסופיות של גוגל, לרבות זמני טעינה והתאמת האתר לסוגי מסכים שונים, ותוכן שמותאם לביטויי חיפוש ספציפיים. התוצאה? אתגר לא פשוט, כזה שמחייב ליווי מקצועי לכל אורך הדרך.
 

קידום אתרים - אורגני או ממומן?

קידום האתר שלכם מורכב משני שלבים שפועלים במקביל: קידום אורגני בגוגל ופרסום ממומן בגוגל. הקידום האורגני מתייחס לפרטים הטכניים שהזכרנו, אלה שמשפיעים על האופן שבו מודד גוגל את איכות האתר ואת חוויית המשתמש. הוא גם כולל בתוכו ניהול תוכן המבוסס על ביטויי חיפוש נפוצים. הוא דורש זמן ועקביות, וגם לא מעט סבלנות. מן הצד השני, פרסום ממומן בגוגל נשען על מודעות בגוגל, והוא נשען על תקציבים. תכנון נכון, פילוח מדויק של קהל היעד והגדרת תקציב ייעודי, כל אלה יניעו את הגולשים לאתר שלכם, יחשפו אותם למותג ובהמשך גם יובילו לפניות ולהפיכת לקוח פוטנציאלי – ללקוח משלם.
 

בחינת ביצועי קידום ובניית האתר

אחרי ההשקעה האדירה בתכנון האתר שלכם, בקידום אורגני בגוגל וכמובן גם בקידום ממומן, אתם בוודאי רוצים להישאר עם היד על הדופק. האמת היא שמעקב אחר הקמפיינים השונים ואחר הביצועים שלהם הוא קריטי, לא רק משום שהוא מאפשר לכם לדעת עד כמה המהלכים השיווקיים עובדים, אלא בעיקר משום שהוא מאפשר לכם לבצע התאמות על פי הצורך. אחד הכלים המשמעותיים שמציעה חברת דרוקסיט הוא פאנל השקיפות, זה שיעניק לכם מידע מלא וברור בכל רגע נתון. כך תדעו לאן הולך הכסף, עד כמה הוא מפיק תוצאות טובות ואיפה אפשר ללטש ולשפר כדי להשיג ביצועים טובים אפילו יותר.
 

קידום ובניית אתרים ללא הפסקה

עוד נקודה שחשוב להתעכב עליה, היא נקודת הזמן. בעלי עסקים קטנים, בינוניים וגדולים כבר למדו מזמן שגם לאחר ההגעה ליעד, פשוט אסור לעצור. קידום האתר שלכם, הן ברמה האורגנית והן ברמת הפרסום הממומן, הוא תהליך שאין לו נקודת סיום. המשמעות היא שהאתר שלכם יעבור התאמות ככל שכללי המשחק של גוגל ישתנו, וכל קמפיין ומודעה ייבחרו בקפידה גם אחרי שתכבשו את היעדים הראשונים שהצבתם. במילים אחרות, קידום ובניית אתרים לא יובילו אתכם רק למטרה נכספת אחת, אלא למטרות שתגדירו רגע אחרי שתכבשו אותה. זו הדרך לשמר לקוחות קיימים, להחזיר את הוותיקים ולמשוך כל העת לקוחות חדשים.
 

קידום ובניית אתרים מהצעד הראשון

חשוב לזכור שמדובר בתהליך לא קצר, וכאמור – גם ללא נקודת סיום. קידום ובניית אתרים לא יתבצעו בלילה אחד, ועוד לפני שהאתר שלכם יעלה לאוויר תתבצע עבודה רבה מאחורי הקלעים. גם אם יש לכם כיום אתר קיים, ביצוע התאמות וליטושים דורש תכנון מרבי, מחשבה ואסטרטגיה. חברת דרוקסיט, עם ניסיון רב בהקמת אתרים ובקידום אורגני וממומן, מציעה לכם את ארגז הכלים השלם. עם ממשק ניהול נוח, כלי השקיפות וליווי מקצועי מהתכנון ועד לשמירה על ההישגים ולקביעת יעדים חדשים, יהיו לכם כל האמצעים והכלים שאתם צריכים.

קידום ובניית אתרים מחייבים מקצועיות ללא פשרות והקפדה על תהליכים ברורים ועל מדדי הצלחה. כדי לעשות את זה נכון מהצעד הראשון, צרו עמנו קשר עוד היום.

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק