קידום אתרים מחיר – איך הוא נקבע?

בשלב הזה אתם בוודאי מבינים שקידום העסק שלכם תלוי במידה רבה מקידום אתר האינטרנט שלכם. יכול להיות שהאתר נמצא באוויר תקופה ארוכה אבל מעטים נחשפו אליו בינתיים, ויכול להיות שהוא עומד לראות אור ממש בקרוב, אבל מה שבטוח הוא שכדי לייצר חשיפה ולהבטיח שהגולשים שלכם יגיעו – משהו צריך לקרות. אחת הדרכים האפקטיביות לעשות את זה היא באמצעות קידום מקצועי, ולפני שאתם יוצאים לדרך חשוב לכם לדעת כמה זה באמת עומד לעלות לכם. אם כן, מה משפיע על קידום אתרים מחיר?

 

מחיר קידום אתרים – מרכיבים

לפני הכול חשוב להבין למה בדיוק מתכוונים כשמדברים על קידום אתרים, שכן לכל פרט בדרך יש השפעה גם על שורת המחיר. בתכנון קידום אתרים מחיר הוא מרכיב משמעותי שמושפע מהיקף העבודה, למשל. אם האתר תוכנן היטב ועל פי כל כללי המשחק של SEO (קידום אורגני למנועי חיפוש) או אם נדרש קידום ממומן שיתמקד בשורה ארוכה של ביטויי חיפוש המשקפים את המוצרים ואת השירותים שלכם, בהחלט ייתכן שימצאו הבדלים גם בשורת המחיר. בפשטות, נסו להגדיר במדויק מה אתם צריכים, מה המטרות שלכם, מה המוצרים ולמי אתם פונים. ככל שתדייקו בתיאור הצרכים שלכם יהיה לכם קל יותר לקבל גם הצעת מחיר מדויקת יותר.

 

קידום אתרים – מחיר ותקציב

באופן טבעי יש לכם תקציב מוגדר, כזה שסומן מראש תחת קטגוריית השיווק או הפרסום בתקציב השנתי שלכם. אם לא הגדרתם אותו מראש זה בדיוק הזמן לעשות את זה, וחשוב להבין שהתקציב הזה ישפיע על ההחלטות שלכם בדרך. קידום ממומן בגוגל או קידום ממומן בפייסבוק, למשל, הוא קידום שמתבסס על סכום מוגדר מראש. כשאתם יודעים מה התקציב שלכם אתם יכולים לחלק את העוגה בצורה נכונה וחכמה יותר, ולמקסם את התוצאות. כך תוכלו לתכנן מספר קמפיינים קטנים או לחלופין פרסום ממוקם בקמפיין גדול אחד, ועם התמקדות נכונה בקהל היעד ובמסר השיווקי המדויק, תפיקו מהכלי השיווקי הזה את המיטב.

 

קידום אתרים אורגני יספיק?

כשסוגיית המחיר עולה על הפרק יש לא מעט בעלי ובעלות עסקים שמחפשים דרכים לייעל את התהליך ולחסוך בעלויות. כאמור, קידום אתרים מחיר מושפע מגורמים רבים, בהם גם השיטה שבה תבחרו לפעול. למשל, יש מי שמוותר על קידום ממומן ומתמקד בתהליך של קידום אתרים אורגני. במסלול הזה מתבצעת התאמה לאתר האינטרנט, התאמה שמטרתה להבטיח כי האתר יעמוד ברשימת הדרישות של האלגוריתם של גוגל, לפחות על פי הכללים הידועים. קידום אורגני בגוגל נשען גם על חקר מילות חיפוש, על תכנון תוכן איכותי ועל קידום ממוקד ברמה הגבוהה ביותר. הוא בהחלט יכול לספק תוצאות אבל חשוב לזכור שזהו תהליך ממושך שדורש תשומת לב אינסופית. בזמן הזה מומלץ לשפר ביצועים באמצעות פרסום בפייסבוק או פרסום בגוגל.

 

מחיר השירות המקצועי

בתהליך קידום אתרים מחיר מושפע, כמובן, גם מהגורם המקצועי שאיתו אתם בוחרים לעבוד. חיפוש קצר בגוגל או ברשתות החברתיות חושף כמה וכמה גורמים העוסקים בתחום, והמחירים המוצעים משתנים ביניהם. אלא שבמקרים רבים אנחנו עשויים להתמקד בשורת המחיר במקום במדדי האיכות, למרות שהם אלה שישפיעו על ביצועי האתר, על תהליך הקידום ועל התוצאות שנקבל. חברת דרוקסיט, עם צוות מנוסה בבניית אתרי אינטרנט ובקידום אתרים, ועם כלי ניהול  שמאפשרים לכם לשלוט בכל מה שקורה בשטח, היא אחת החברות המובילות בתחום. השירות האישי, הליווי המקצועי והמעקב אחר כל קמפיין ואחר כל שקל בתקציב שהגדרתם – אלה הם המרכיבים שמבטיחים לכם תוצאות טובות יותר לאורך זמן.

 

קידום אתרים עם חברת דרוקסיט

צוות דרוקסיט מבין כי בתהליך קידום אתרים מחיר הוא מרכיב בעל חשיבות עליונה. כדי לאפשר לכם לדעת אילו תוצאות מספקים הקמפיינים ותהליכי השיווק שלכם פיתחנו כלים שיבטיחו שקיפות מלאה. כך תוכלו לראות מה עובד טוב יותר ומה פחות, ומה היא התשואה על ההשקעה שלכם (או, מה הוא ה-ROI). השילוב בין שקיפות מלאה לליווי המקצועי של חברי הצוות הוא שילוב שנועד למקסם כל שקל בעוגת התקציב, ובעיקר הוא נועד להגדיל את החשיפה שלכם – ולייצר לידים והכנסות בשיעור גבוה הרבה יותר.

לתחילתו של תהליך קידום האתר שלכם עוד היום – דברו איתנו!

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק