תהליך העבודה על קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני, או קידום אורגני בגוגל, הוא אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר עבור האתר שלכם ובהתאמה, גם עבור העסק. ברור שכדי לייצר פניות מלקוחות, למשוך תשומת לב ולהפוך לקוח מתעניין ללקוח משלם – אתם צריכים להשקיע בקידום איכותי. לצד פרסום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות, חשוב לזכור כי קידום אתרים אורגני הוא כלי בסיסי וחיוני. הוא אמנם דורש תכנון, עבודה מדויקת והרבה סבלנות, אבל כשעושים את זה נכון התוצאות מגיעות. אז איך בכלל מתחילים?
 

שלב ראשון – הגדרת צרכים

לפני תחילתו של כל תהליך קידום אורגני בגוגל, והרבה לפני קביעת מחיר קידום אתרים, התחילו בהגדרת הצרכים שלכם. בתהליך העבודה עם צוות דרוקסיט, השלב הראשון מורכב למעשה משיחת היכרות שבמהלכה נעמוד על כל הפרטים הקטנים והחשובים ביותר בתהליך הזה, במטרה לסלול את הדרך להשגת היעדים. במילים אחרות, זה הזמן להגדיר את השירותים ואת המוצרים שלכם, את קהל היעד, את מטרות האתר ואפילו את תקציבי השיווק שעומדים לרשותכם.
 

שלב שני – בחירת ביטויים

אם הגדרנו את המוצרים ואת השירותים שלכם, הגיע הזמן לגזור מהם (ובעזרתם) ביטויי מפתח. קידום אתרים אורגני מתבסס למעשה על הביטויים שהגולשים מחפשים בגוגל בדרכם אליכם, ואלה הם הביטויים שגם אתם מקלידים אל שורת החיפוש. נניח שאתם מחפשים זר פרחים ליום ההולדת של אימא. כדי למצוא חברה שמציעה שירות אתם מחפשים ביטויים שונים, וככל הנראה מתמקדים גם באזור המגורים. כך תחפשו "חנות פרחים ברמת גן" או לחלופין "משלוח פרחים בפתח תקווה". הביטויים האלה הם הביטויים החשובים עבור חנות הפרחים הזו, והחנויות שתמצאו בעמוד התוצאות הראשון עשו כנראה עבודת מחקר איכותית במיוחד.
 

שלב שלישי – שיפור האתר

קידום אתרים אורגני מחייב לא רק תכנון נכון של ביטויי מפתח וניהול מוקפד של תוכן האתר, אלא גם שינויים בקוד האתר וביצוע התאמות. אין ספק שעדיין נדרש מדריך מלא ויסודי לכל כללי המשחק של גוגל, שהרי מנוע החיפוש הגדול בעולם עדיין לא חשף את כל הדרישות שלו, אבל יש היום לא מעט כללים בסיסיים שרבים אינם מודעים אליהם. כדי שגם גוגל יעניק נקודות דירוג חשובות לאתר שלכם חשוב לבצע התאמה למסכים שונים (מובייל וטאבלט), ללטש את קוד האתר ולתכנן גם שיתופי פעולה וקישורים חיצוניים. בתהליך של קידום אתרים בגוגל לכל הצעדים הללו משמעות עצומה והשפעה רבה על התוצאות.
 

איך נקבע מחיר קידום אתרים?

עכשיו, כשהתהליך קצת יותר ברור, עולה השאלה המתבקשת, והיא שאלת המחיר. אין ספק שלתהליך קידום אתרים מחיר שרצוי להגדיר מראש, אבל חשוב לזכור כי המחיר הזה ישפיע לא פעם על הצלחת התהליך כולו. המחיר הזה אמור לכסות את מגוון השירותים הנדרשים, משיפור הקוד דרך מחקר ביטויי חיפוש ועד לכתיבת התוכן. בנוסף יש לקבוע את המחיר המקסימלי (או התקציב שלכם) לכיסוי קמפיינים ממומנים בגוגל, פרסום בפייסבוק או בכל כלי אחר שבו תבחרו. עם ליווי מקצועי התכנון הזה יהיה מדויק ושקוף יותר, מה שיעניק לכם שליטה טובה הרבה יותר על תהליך הקידום כולו.
 

קידום אתרים אורגני – הדרך להצלחה

כדי להבטיח תהליך מקצועי ויסודי נדרש גורם מקצועי עם ידע עשיר, ניסיון רב ושירות ברמה גבוהה מאוד. חברת דרוקסיט, שליוותה לאורך הדרך לקוחות רבים בתהליך קידום אתרים אורגני, מציעה לכם את מכלול השירותים לקידום האתר שלכם. כבר בשיחת ההיכרות נגדיר יחד את המטרות המשותפות, את יעדי האתר שלכם ואת הדרך לכיבוש המטרות הללו. בתהליך מעמיק ויסודי נזהה את הביטויים המרכזיים, נבצע התאמות לאתר ונתכנן את התוכן היעיל והטוב ביותר שיספק את התוצאות האידאליות. בכל שלב ושלב תוכלו בדיוק מה עובד ומה צריך ואפשר לשפר, באמצעות הדוחות התקופתיים וכלי הניהול שמבטיחים לכם שקיפות מוחלטת בכל שלב ובכל נקודת זמן. העבודה המשותפת והמעקב אחר ביצועי האתר והקמפיינים השונים, הם אלה שמייצרים תוצאות טובות יותר, לידים רבים יותר ובסופו של דבר גם לקוחות רוכשים.

קידום אורגני בגוגל מחייב מקצועיות רבה והיכרות טובה עם השטח – וצוות דרוקסיט כאן כדי לעשות את זה היטב. לניתוח האתר שלכם ולתכנון תהליך הקידום המתאים לכם, צרו איתנו קשר עוד היום!

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק