אפיקי הפרסום הממומן בגוגל מאפשרים לכם לבצע קמפיין ממוקד, בעלות שאתם בוחרים ולחזק את התוצאות בעזרת תהליכי אופטימיזציה ושיווק חוזר

גוגל פרסום אפקטיבי ביותר!


Google Adwords הוא כלי שגוגל מעמיד לרשות המפרסמים, על מנת לייצר מודעה אפקטיבית, ממוקדת לפי מאפייני קהל היעד, בתקציב מוגדר מראש ובתשלום לפי הקלקה (PPC), מה שהופך את גוגל לפרסום זול יחסית, ממוקד, מדיד ובהתאם, משיג תוצאות טובות לקמפיין ממומן. קמפיינים בגוגל מבוססים על גוגל אדוורדס והם מניעים לפעולה ומייצרים כניסות לאתר האינטרנט ודף הנחיתה שלכם, באמצעות משיכת הגולשים לבצע פעולות ולהקליק על המודעה.

קמפיין ממוקד


המטרה הסופית של פרסום ממומן בגוגל היא להגדיל את יחסי ההמרה. יחס ההמרה הוא היחס בין כמות הגולשים שנכנסים לאתר שלכם לבין הפעולות שהם מבצעים. פעולה יכולה להיות מילוי טופס פנייה ויצירת ליד, רכישת מוצר, תגובות לבלוגים, הרשמה לניוזלטר וכדומה, הכל בהתאם למטרת הקמפיין, כפי שהוגדרה מראש. איך מנוע החיפוש של גוגל יודע להתאים את התכנים בדיוק לקהל הרלבנטי לכם? הוא מאתר מידי יום מילות מפתח מרכזיות מתוך מיליוני עמודים וגוגל אדוורדס מצליבה בין הטקסט של עמודי האינטרנט לבין מילות המפתח שבוחר המפרסם. בדרך זו, לגולשים מוצגות המודעות הרלבנטיות להם. מיקוד מודעות יכול להתבצע בדרכים רבות, בין היתר לפי מיקום המודעה בערוצים שונים, כגון אפליקציות וסרטוני וידאו וגם לפי נושאים המעניינים את קהל היעד. אם הנושא שנבחר לפרסום קשור לנושא של דף אינטרנט מסוים ברשת, המודעה תופיע בתוך הדף הרלבנטי. למשל, אם הנושא הנבחר הוא "אדריכלות" והוא שולב עם מילות מפתח כגון "עיצוב בתים" אז המודעה תעלה בעמודי תוכן הקשורים לעיצוב בתים. דרך נוספת למקד היא לפי תחומי עניין וישנם למעלה מ-1600 תחומים שניתן להגדיר.

אפשרויות פרסום ממומן בגוגל


פרסום בגוגל יכול להתבצע בדרכים רבות, בשלושה ערוצים עיקריים. הראשון הוא מדיית הבעלים, כלומר בערוצי מדיה שבבעלותכם, כגון בלוגים, אתר, גוגל פלוס ועוד. השני הוא ערוצים בתשלום והשלישי כאשר הגולשים בעצמם מפיצים את הפרסום. הערוץ בתשלום Paid Media, מציע אפיקי פרסום מרובים, ביניהם מודעות טקסט, מודעות ג'ימייל, באנרים, מודעות במנועי החיפוש בתשלום ועוד. על מנת לקבוע את האפיק שיביא לתוצאות הטובות ביותר, יש תחילה לבצע תכנון אסטרטגי ולקבוע את היעדים ומטרת הקמפיין. החברה לקידום אתרים שמבצעת את הקמפיין, תערוך ניתוח מקדים של כל הנתונים והמידע, כגון רקע כללי על החברה, יתרונות מול המתחרים, מוצרים, פעילויות, תקציב פרסום ובחינת הצרכים. על סמך כל הנתונים תקבע המטרה ושיטת הפעולה אבל כאן לא מסתיים התהליך.

אופטימיזציית פרסום גוגל


בשלב הבא עורכים אופטימיזציה, כלומר מנתחים את דוחות הקמפיין והנתונים ביחס למטרה הרצויה. אחד היתרונות הגדולים בפרסום ממומן בגוגל הוא היכולת לנתח את המידע עד לרמת המיקרו. למשל, האם הקמפיין הצליח להביא גולשים רלבנטיים, כמה התעניינות יצר הקמפיין, האם המכירות עלו ועד לפרטים של שעות הכניסה העיקריות של קהל היעד למודעות, תגובות ועוד. במידת הצורך עורכים שינויים במודעות או באפיקי הפרסום, לרבות שינויי תוכן ועיצוב. למשל, אם במקור המודעות הותאמו במסרים ובחזות הויז'ואלית לקהל היעד שהוגדר מראש כצעיר והוחלט להעביר מסר בצורה הומוריסטית ומתגרה כדי לסקרן את קהל היעד אבל קהל היעד לא הגיב כפי שציפיתם, אז אפשר לשנות את המסרים כך שיהיו אינפורמטיביים או מתונים יותר.

שיווק חוזר Remarketing


בשלב הזה, גם אם הגולש נכנס לאתר שלכם אבל לא ביצע שום פעולה, אפשר לעשות לו רימרקטינג. מערכת אדוורדס רימרקניג מזהה את הגולש שביקר באתר שלכם ומציגה לו את המודעה שלכם שנית, בזמן שהוא גולש באחד ממיליוני אתרי השותפים ברשת הפרסום של גוגל. למשל, אם האתר שלכם מציע עיצוב פנים והגולש ביקר בו אבל לא השאיר פנייה, כאשר הוא יגלוש באחד ממיליוני הדפים ברשת, המודעה שלכם בצורת באנר או טקסט, תוצג בעמוד שבו הוא נמצא. בדרך זו המודעה עוקבת אחר הגולשים שלכם. חשוב מאוד! למנהל הקמפיין יש השפעה משמעותית על הצלחת פרסום ממומן בגוגל ולכן, כשאתם בוחרים את חברת הדיגיטל ומנהל הקמפיין שלכם, תוודאו שיש להם את הניסיון, הוותק והיצירתיות הנדרשות לפרסום גוגל דינמי ואפקטיבי.

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק