כל אחד יכול. פרסום בפייסבוק במחיר שאתם קובעים, יכול להיות אפקטיבי גם אם לא מדובר בסכומים שוטפים גבוהים וזה רק אחד מהיתרונות של הפייסבוק. הסיבות, המחיר והתועלות לפניכם:

חשיפה גבוהה


נתחיל מהעובדה שעמודי פייסבוק מופיעים בתוצאות מנועי החיפוש, מה שכבר הופך אותם למושא לקידום לכל דבר, בדומה לאתרי אינטרנט ודפי נחיתה. נתמקד רגע במודעות פייסבוק. פרסום בפייסבוק במחיר סביר יכול להתחיל מכמה שקלים בודדים לקידום פוסט ועד לקידום מודעות וקמפיינים ממומנים. מודעה בתשלום מאפשרת לכם לבחור אם המחיר יקבע לפי הקלקות על המודעה או לפי מספר החשיפות. חשיפות יכולות להגיע לעשרות ומאות אלפי חשיפות בחודש, תלוי בסדר הגודל התקציבי ובשיטה.

אתם בוחרים את קהל היעד


פייסבוק מאפשר לכם לטרגט את קהל היעד, כלומר לקלוע בדיוק לקהל הרצוי לכם, שייחשף למודעה. לכן, פרסום בפייסבוק במחיר נמוך יחסית, יכול להיות אפקטיבי הרבה יותר ממודעה בעיתון למשל, כי הוא לא מיועד לכל הקוראים אלא רק לאלו שאתם מעוניינים להגיע אליהם. רמת המיקוד של קהל היעד כוללת גיל, מין, מקום עבודה, מקום מגורים, השכלה, תחומי עניין ועוד. למשל, אם אתם מכללה בגליל המערבי שמוכרת קורסי הכשרה מקצועית, אתם יכולים למקד את המודעה שלכם לגילאי 21-35, להגדיר את רשימת יישובי וערי הגליל המערבי המבוקשת ועוד.

פרסום בפייסבוק במחיר רווחי


כמעט כל פרסום בפייסבוק ישתלם לכם. למה המחיר הוא רווחי? כי מדובר בפלטפורמה זולה יחסית, שמאפשרת תשלום של כמה שקלים בודדים ליום או כמה מאות שקלים לתקופה מוגדרת. במהלך התקופה אתם יכולים לדעת את מספר החשיפות או הקלקלות שבוצעו ולהנות מחשיפה, שבכל אמצעי פרסום אחרי היתה עולה לכם אלפי שקלים ולא תמיד ניתן למדוד את התוצאות שלה. מהסיבות הללו, הפרסום בפייסבוק הוא רווחי ביחס לכל אמצעי אחר.

יכולת מעקב וקבלת נתונים


כשאומרים מעקב, מתכוונים למעקב ולא רק אחרי תוצאות ונתונים. שימוש יעיל בפייסבוק כמקור מידע מאפשר לכם לבצע אפיון של לקוחות ומתחרים ולקבוע בהתאם את האסטרטגיה השיווקית שלכם. תוכלו ללמוד על חברים ועל חברים של מתחרים, כמו גם על פיתוחים וצעדים עסקיים שמבצעים עסקים דומים לשלכם. ניהול אפיקי השיווק צריך לכלול פרסום בפייסבוק במחיר מוקצה מראש, שיוקדש גם לניהול שוטף ומעקבים, שמספקים תועלת נוספת שאתם מקבלים כתוצאה מפרסומים ועמודים של אחרים. בנוסף, היתרון הגדול בפרסום בייסבוק במחיר שנמדד בכסף, הוא שגם התוצאות מדידות. כל מנהל עמוד פייסבוק יכול לספק לכם בסיום מסע פרסום, קטן או גדול, את נתוני החשיפה, ההקלקות, מאפייני קהל היעד, מספר חברים חדשים שהצטרפו ועוד.

מעורבות או לידים?


ניהול שוטף של העמוד חייב לכלול השקעות תקציביות שיקדמו אותו. פרסום בפייסבוק במחיר סביר יכול לנוע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים בחודש לעסק. בתקציב הזה תצטרכו לבחור איזה פרסום לעשות ואיך לשלם עליו אבל לפני הכל להגדיר את המטרה. האם המטרה שלכם היא להגביר את המעורבות בעמוד, לעודד תגובות ופעילויות, להגדיל את מספר החברים או לייצר לידים. לכל מטרה יש שיטת פעולה נכונה ומדוייקת שתביא לכם את התוצאות הטובות ביותר. בגדול מאוד, שיטת מעורבות משיגה יותר הקלקלות אבל יש הרבה יוצאים מן הכלל ולכן, הדבר הנכון לעשות בבחירת שיטת התשלום הוא לנסות, לעקוב אחר הנתונים היומיים ולשנות במידת הצורך. לגבי השיטה, כיום פרסום מודעות דרך מנהל המודעות של גוגל הוא הדרך המדוייקת ביותר להגיע אל קהל היעד, במחיר הזול ביותר אבל לפעמים קידום ממומן פשוט לתוכן איכותי יעשה את העבודה באותה יעילות.

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק