אתר האינטרנט שלכם צריך להיות מקצועי מאוד. יש לכם כמה טיפים חשוב לחלוק עם הלקוחות הפוטנציאליים, סיפור אישי לספר, מסר להעביר ובעיקר כמה מוצרים ושירותים שתרצו למכור. אין ספק שהדרך הטובה להעביר את כל המידע הזה היא באמצעות אתר מרשים ומזמין, אבל איך בכלל מתחילים? מה הצעד הראשון? לאן אתם הולכים מכאן? ואיך עיצוב ובניית אתרים באמת משפיעים על התוצאה הסופית – וגם על הפניות שתקבלו מלקוחות פוטנציאליים?
 

שפה שיווקית בעיצוב ובניית אתרים

השפה השיווקית שלכם מתחילה הרבה לפני שתנסחו את ההיסטוריה המקצועית שלכם או את מאמר הדעה החשוב שאתם ממש מחכים לכתוב. למעשה, השפה הזו קשורה בצבעים, בפונטים ובתמונות. בתהליך עיצוב ובניית אתרים יש שלב אחד משמעותי במיוחד, השלב שבו תגדירו את המראה הכללי של האתר. אלא שמדובר בתהליך יסודי ומעמיק. כדי שהאתר שלכם ייצג אתכם כפי שאתם רוצים, תצטרכו לקבוע מי הקהל היעד שלכם, מה המוצרים והשירותים שלכם, ומה הערך המוסף שלכם. אלה ישפיעו על כל פרט קטן בדרך. למשל, אם אתם פונים לקהל צעיר הרי שעדיף לבחור בצבעים ופונטים מודרניים ורעננים, בעוד לקהל יעד מבוקר יותר העיצוב הקלאסי ידבר קצת יותר. באופן דומה נתכנן עיצוב ובניית אתרים בהתאם לגברים ולנשים, להורים או לרווקים, לסטודנטים או לבוגרי תארים מתקדמים. זו השפה השיווקית שלכם, ואל תמהרו לקבוע אותה בלי מחקר קטן משלכם.
 

השלב הבא – קביעת מבנה האתר

אחרי שהגדרנו את המראה הכללי של האתר נמשיך אל המבנה שלו. בשלב הזה תצטרכו להגדיר האם האתר אמור לספק מידע בלבד, לייצר עבורכם פניות או לעודד לקוחות לבצע רכישות. ההחלטה הזו משמעותית, פשוט משום שהיא תשפיע על האתר כולו, ועל חוויית המשתמש בפרט. ניווט נוח בין קטגוריות, איתור תכנים רלוונטיים ובעלי ערך, שיטוט פשוט ונוח בין מוצרים והליך הזמנה קצר, כל אלה יחד יוצרים את החוויה המושלמת.
 

עיצוב ובניית אתרים שמושכים קהל

עיצוב האתר שלכם ישפיע על חוויית המשתמש, אבל יש לו עוד משמעות אחת חשובה, קצת לפני שהקהל יגיע לאתר וישוטט בין הדפים השונים: הדירוג שלכם בגוגל. באופן טבעי גם אתם רוצים לראות את האתר שלכם במקום טוב במעלה הרשימה, וכדי שהלקוחות יידעו שאתם קיימים רצוי להופיע בראש תוצאות החיפוש כשהלקוחות הפוטנציאליים מזינים ביטויי חיפוש רלוונטיים. לצד תכנון נכון של התוכן שלכם, עיצוב ובניית אתרים מחייב תכנון גם של כמה פרטים טכניים, לרבות זמן הטעינה של האתר, התאמתו למובייל ולטאבלטים, ועוד.
 

אז איך בכלל מתחילים?

אז נכון, עיצוב ובניית אתרים הם שני מהלכים מורכבים הקשורים באופן הדוק זה לזה, אבל יש גם בשורה טובה, והיא שאתם לא צריכים לעשות את זה לבד. בעוד מוצעות היום פלטפורמות בניית אתרים חינמיות, במקרים רבים ניהול האתר באופן עצמאי הוא אתגר של ממש. עם חברה המתמחה בתכנון, עיצוב ובניית אתרים, הכול נעשה פשוט הרבה יותר. עם הליווי המקצועי של צוות דרוקסיט תוכלו להגדיר את היעדים שלכם, את מדדי ההצלחה ואת האסטרטגיה שתוביל אתכם להשגת כל מטרה ויעד שהצבתם.
 

עיצוב ובניית אתרים עם חברת דרוקסיט

כאמור, חברה מקצועית תקל על המשימה ותאפשר לכם לתכנן מסלול מדויק מאוד, ולצוות דרוקסיט יש את הידע, הכלים והניסיון הדרושים כדי לעשות את זה הכי טוב שאפשר. אחרי שנזהה ביחד את סוג האתר הנכון לכם, את קהל היעד, את השפה השיווקית שלכם ואת המבנה האידאלי, נעצב ונבנה אתר מתוך ראייה אסטרטגית תכנון לטווח הרחוק. במקביל נתכנן גם את מהלכי הקידום שיובילו אתכם למקום טוב במנועי החיפוש, לרבות קידום אורגני בגוגל ופרסום בגוגל, ופעילות ברשתות החברתיות. אחרי שנים שבהן ליווינו עשרות עסקים בבניית חנויות וירטואליות ואתרי תדמית מקצועיים, הצוות שלנו עומד לרשותכם מתוך מטרה אחת: לראות את העסק שלכם גדל, את הלקוחות הצובאים על הדלתות ואת שיעורי ההמרה עולים. ההצלחה שלכם היא היעד שלנו.


לתכנון אתר האינטרנט שלכם פנו אלינו עוד היום!

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק