סודות ההצלחה בבניית אתרי אינטרנט

בניית אתרי אינטרנט, בדומה להקמת העסק עצמו, מצריכה בקיאות, ידע, ניסיון ויכולת ניתוח מידע וקביעת מטרות ויעדים. סודות ההצלחה בבניית אתרי אינטרנט כוללים את כללי היסוד הבאים:

ניתוח השוק, המוצר, התועלות, הצרכים והסביבה

בניית אתרי אינטרנט מחייבת לא רק ידע טכני והכרות עם פלטפורמות שונות אלא הרבה מעבר לכך. בניית אתרי אינטרנט מחייבת הבנה עסקית וגזירת מודל עסקי ייעודי לעולם האינטרנט, שיותאם ויתבסס על מטרות ויעדי שנקבעו בעת הקמת בית העסק. המשמעות בפועל היא יכולת ניתוח הוצאות והכנסות של האתר, חוזקות וחולשות של המוצר או השירות, ניתוח קהלי היעד, ביצוע פילוח ממוקד לקהלי שונים ואריזה כוללת של תמהיל השיווק, בתרגום לשפה הדיגיטלית. בניית אתרי אינטרנט מחייבת, בנוסף להכל, עמידה בכללי וחוקי גוגל וערוצים דיגיטליים נוספים, שבסופו של יום תומכים בזירה השיווקית המרכזית שאתם בונים- אתר האינטרנט. לכל הצרכים הללו תוסיפו איבחון וניתוח איומים סביבתיים חיצוניים, פעולות שמבצעים המתחרים בזירה ואת הצרכים המשתנים של קהל היעד- ותקבלו את הסוד הכי גדול לבניית אתרי אינטרנט מצליחים- אסטרטגיה שיווקית ממוקדת. מוזמנים כבר עכשיו לפנות אלינו להתייעצות ראשונית!

מה הופך חנות וירטואלית להצלחה?

הצלחת בניית אתר אינטרנט הופכת למורכבת הרבה יותר, כאשר מדובר בחנות וירטואלית, שמבקשת למכור שירותים ומוצרים און-ליין. כאן הכללים נוקשים בהרבה, שכן מטרת החנות הוירטואלית היא לא רק תדמיתית אלא בעיקר מכירתית ואת התוצאות רוצים לראות מיד. ישנם כמה עקרונות בסיסיים שיהפכו את החנות הוירטואלית שלכם להצלחה, נמנה כמה מהם:

#אבטחת מידע ותשלומים:

חנות וירטואלית בדומה לחנות פיזית, צריכה לאפשר ללקוחות חווית רכישה בטוחה ואמצעי תשלום נוחים ומוכרים. לא רק שגוגל מעריך חנויות וירטואליות מאובטחות ונותן להן את הבמה הראויה אלא, ובעיקר, שעבור הלקוחות אלו הם תנאים בסיסיים לרכישת מוצרים בחנות הוירטואלית ולביצוע תשלומים מקוונים.

#הנעה לפעולה ויצירת כפתורים נגישים:

חנות וירטואלית מאלף ועד תו, צריכה לגרום לגולשים לבצע פעולות שיקדמו אותם לרכישת המוצרים. המשמעות היא קביעת מסרים טקסטואליים ושפה עיצובית תומכת, שיניעו את הגולשים להמשיך את תהליך הרכישה. עיצוב כפתורים ומיקומם באתר, חלונות קופצים, מידע אינפורמטיבי ושיווקי, תמונות ואמצעי המחשה, הוכחות והמלצות, ועוד- כל אלו הם מרכיבים חיוניים בניית חנות וירטואלית מצליחה.

#זיהוי צרכים ומתן פתרונות:

אחרון אבל ראשון בחשיבות, בכדי שחנות וירטואלית תצליח היא צריכה לפנות לקהל היעד הנכון ולהציע פתרונות לצרכים הנכונים. מי קהל היעד שלכם? מה הוא יחפש בגוגל לצורך פתרון בעיה? איך הוא יתנהג בתוך האתר מרגע הכניסה ומה יניע אותו לרכישה בפועל? סודות ההצלחה של בניית אתרי אינטרנט וחנויות וירטואליות נמצאות ביכולות לזהות את הצרכים ואת התנהגות הצרכנים.

האם יש נוסחא מוכחת לקידום אתרים?

קודם כל, לא. בעולם הוירטואלי אין נוסחות מוכחות לקידום אתרים והקידום תלוי בהרבה מאוד מרכיבים ומשתנים, החל מצרכי הרשת וכלה בצרכי הלקוחות. יחד עם זאת, לחברות עם הרבה ניסיון, בקיאות ומומחיות, ישנן דרכים מוכחות להצלחת פעולות קידום אתרים. אחד הסודות הכי גדולים להצלחת פעולות קידום אתרים הוא הגמישות המחשבתית והיכולת לבצע אופטימיזציה תמידית בכל פעולה שנועדה לקדם את האתר. ניסוי ותהייה הם שם המשחק, ומה שמתאים לאתר או חנות וירטואלית אחת- לא מתאים לאחרת. לכן הנוסחא הטובה ביותר לקידום אתרים בשיטות אורגניות וממומנות היא לחקור, לנתח נתונים ולבצע פעולות ממוקדות סיסטמיות, שיביאו לתוצאות מוכחות ומהירות. רוצים לדעת עוד על "מדעי קידום אתרים"? פנו אלינו ונספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת!

פרסום בגוגל הוא חלק חשוב פעולות השיווק שלכם!

פרסום בגוגל מסייע לכם להגיע לראש תוצאות החיפוש במנוע הפופולארי ביותר בעולם. היתרון העצום של הפרסום בגוגל, על פני פייסבוק למשל, הוא היכולת להגיע לקהל יעד ממוקד ואיכותי ביותר, באמצעות הגדרת תחומי עניין, מאפיינים דמוגרפים, גיאוגרפיים וכדומה, זאת בעזרת מערכת הפרסום בגוגל. יתרון עצום נוסף שמציע הפרסום בגוגל הוא פעולות הרימרקטינג, כלומר השיווק החוזר והמעקב המתמיד אחר הגולשים שהביעו עניין בפרסום שלכם. באופן זה הפרסום בגוגל "ילך אחריהם" לכל אתר וערוץ דיגיטלי שבו הם יבקרו, וימשיך לקרוא להם להקליק על המודעות שלכם.

לימדו עוד על הסודות וההצלחות המוכחות שלנו בבניית וקידום אתרי אינטרנט וחנויות וירטואליות>>

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק