1-700-501-507
1-700-501-507
השאר לנו פרטים ונחזור אליך עם הצעה

מערכת ניהול לידים - דרוקסיט

מערכת לניהול לידים החל מעסקים קטנים ועד חברות בינוניות.
ניהול אוטומטי, פשוט, ומהיר של לידים ותהליכי מכירה.

קבל הצעת מחיר

לא צריך CRM ענק ומסורבל

אנחנו יודעים בדיוק מה אתם צריכים! לעסקים קטנים וחברות בינוניות אין צורך במערכות CRM מורכבות על מנת לנהל את הלידים (הפניות) שאתם מקבלים מלקוחות פוטנציאלים חדשים, ולכן כחלק מחזון החברה להבין עסקים קטנים הקמנו את מערכת דרוקסיט לניהול לידים, המטרה של המערכת באמצעות כמה קליקים פשוטים תוכלו לנהל את הלידים בקלות ולא לפספס לקוחות פוטנציאלים חדשים.

האפשרויות שהמערכת שלנו כוללת:


שליטה גם מהנייד
שליטה גם מהנייד

מערכת ניהול הלידים שלנו מאפשרת כניסה מכל מקום באמצעות הטלפון הנייד שלכם, פשוט להתחבר למשתמש ולצפות בהכל מרחוק.

משיכת לידים אוטומטית מפייסבוק
משיכת לידים אוטומטית מפייסבוק

אחד היתרונות הבולטים במערכת הינו האפשרות למשוך לידים אוטומטית מקמפיינים ממומנים בפייסבוק וכן אפשרות לדעת מאיזה מודעה בדיוק הגיע הליד.

התאמה אישית לצורכי העסק
התאמה אישית לצורכי העסק

מערכת ניהול הלידים שלנו מותאמת אישית בדיוק לפי צורכי העסק שלכם, בין אם אתם חברת תיירות, מרפאות, סוכנויות וכו... אנו נתאים את המערכת לפי הפרמטרים והדרישות המתאימות לצורכי העסק שלכם.

משיכת לידים אוטומטית מגוגל
משיכת לידים אוטומטית מגוגל

כמו בפייסבוק, גם בגוגל אפשר למשוך לידים אוטומטית מדפי הנחיתה לתוך מערכת הלידים ולדעת מאיזה מודעה הגיע הליד.

משיכת לידים אוטומטית מהאתר
משיכת לידים אוטומטית מהאתר

המערכת מאפשרת משיכת לידים אוטומטית מהאתר שלכם למערכת הלידים, וכמו כן להבין בדיוק מאיזה עמוד הגיע לפנייה וכך להציע ללקוח את המוצר שהוא התעניין לגביו.

סטטיסטיקות אפיקי פרסום
סטטיסטיקות אפיקי פרסום

במערכת יש אפשרות לצפות בסטטיסטיקות מלאות אודות אפיקי הפרסום, כך תוכלו להבין בדיוק איזה אפיק פרסום מביא לכם תוצאות טובות יותר ולידים חמים יותר.

התראות בשולחן העבודה
התראות בשולחן העבודה

אנחנו יודעים שאתם לא יכולים להשאיר את המערכת פתוחה כל הזמן מול העיניים ולכן בשביל לא לפספס לידים תקבלו התראות בשולחן העבודה, פשוט חלון קופץ שיתריעה על ליד חדש שנכנס למערכת.

מעקב תהליך מכירה
מעקב תהליך מכירה

המערכת מאפשרת לכם לשנות סטטוס טיפול של כל לקוח לפי רצונכם, לדוגמא: ליד חדש, נשלחה הצעת מחיר, העסקה בוצעה וכו... את כל תהליכי המכירה יגדירו לכם באופן אישי צוות התמיכה שלנו.

שליחת אישורים ב-SMS
שליחת אישורים ב-SMS

מערכת הלידים שלנו מאפשרת מספר פעולות באמצעות SMS, החל מהתראה לטלפון הנייד שלך על כניסת ליד חדש, וכן שליחת SMS ללקוח שפנה אליכם שקיבלתם את הפנייה ותשובו אליו בהקדם.

איך זה עובד? הכנו לכם שרטוט :)

המערכת מאפשרת לכם להפסיק לרדוף אחרי מיילים מהקמפיינים שאתם מנהלים, פשוט כל הלידים שאתם מקבלים נכנסים אונליין למערכת ניהול הלידים שלכם וכך תוכלו לצפות בכל הלידים במקום אחד. בנוסף, תוכלו לנהל את כל הפניות, תהליכי מכירה, אנשי מכירות וכן לקבל סטטיסטיקות מלאות על אחוזי הסגירה ואופי השירות שאתם מעניקים ללקוחות.

שרטוט ניהול לידים דרוקסיט

תמונות להמחשת המערכת

גיבויים ואבטחת מידע

מערכת הלידים שלנו יודעת לעבוד עם מערכת ניהול האתרים המוכרת Wordpress פלטפורמת דרוקסיט. ההתקנה מאוד פשוטה ולא דורשת משאבים גדולים מהאתר והתערבות של אנשי מקצוע מהצד שלכם, צוות המתכנתים שלנו יבצע את התקנת המערכת ללא התערבות של גורמים נוספים.

צד שרת –
המערכת עובדת על גירסא PHP 7
שרתי החברה עובדים עם מערכת: CloudLinux 7
אבטחת שרתים:ModSecurity + FireWall
האצת שרתים: Engintron + mod_lsapi
מסד נתונים: MariaDB

צד לקוח –
HTML5, CSS3, Bootstrap3, jQuery, Javascript

גיבויים –
המערכת מגובת בתדירות יומית ב-2 שרתים שונים על מנת להבטיח את שמירת המידע החשוב לכם בידיים טובות. בנוסף, בפאנל הניהול תינתן לכם האפשרות להוריד גיבוי לנתונים ושמור אותו מקומית במחשב האישי שלכם או בכונן אחסון נייד.

רוצה להתנסות במערכת? השאר פרטים