היצע בניית האתרים מאפשר לכם לבנות מחירון בניית אתרים ולערוך השוואות אבל העלות היא לא רק הכסף שתשקיעו. כל מה שצריך לקחת בחשבון כשעורכים מחירון לבניית אתרים

חינם כן או לא?


לרשותכם מגוון אתרים שניתן לבנות בחינם, לכל דורש, זמינים ונגישים ברשת. כשאתם מכינים את טבלת מחירון בניית האתר שלכם, תוסיפו לצד המחיר כמה תורים נחוצים. בתור התחלה יש לחשב את הזמן שיקח לכם לבנות את האתר, בהנחה שאין לכם ידע מוקדם. בבניית אתרי חינם כגון אלו המוצעים בגוגל, זופ, webix, coi, 2all ועוד רבים אחרים, עליכם לבצע את כל פעולות ההקמה, מרמת העיצוב, כתיבת והזנת הטקסטים ועד לניהול ממשקים שוטף. עד כמה שהמערכות פשוטות, הן עדיין מצריכות למידה, תפעול וידע מינימלי. מלבד זמן תוסיפו למחירון בניית האתר תור של אמצעים. האם יש לכם את התמונות הנדרשות להזנה באתר או שאתם צריכים למצוא גם אתרי חינם לתמונות? מה תהיה איכות התמונות? בשורה התחתונה אתרי חינם יכולים להראות שבלונים במקרה הטוב ובאיכות ירודה במקרה הרע, הם מצריכים הקמה ותפעול ואם בניית אתרים זה לא ה"קאפ אוף טי" שלכם אז תעברו לשורה הבאה.

מחירון בניית אתרים שבלוניים


בשורה הזו בטבלת מחירון בניית אתרים שאתם מכינים תכניסו את כל האפשרויות לבניית אתרים, המתבססים על תוכנות קיימות, כלומר פיתוחי קוד פתוח למינהם. זה יכול להיות שיטת "וורדפרס" או חברות מסחריות שמפתחות מערכות אתרים שבלוניות, המוצעת לכלל הלקוחות, בשינויים כאלו ואחרים. מבחינת השקעת זמן בבניית האתר, שני סוגי המערכות יחסכו לכם את זמן הבנייה אבל עליה וקוץ בה. בתוך טור חדש הכולל התאמה אישית, תסמנו כבר עכשיו תועלת נמוכה. המערכות הללו לא יכולות להציע לכם פיתוחים מותאמים אישית והן לרוב שבלוניות ומוגבלות בעיצוב ובטכנולוגיה. בהתאם גם המחיר ועדיין, תמצאו את עצמכם מוציאים אלפי ועשרות אלפי שקלים על מוצר שלא באמת עומד בקצב השינויים והאפשרויות הטכנולוגיות בעולם דיגיטלי.

אתרים מותאמים אישית


כאן כבר הגעתם לליגה אחרת לגמרי. כשאתם חושבים על מחירון בניית האתרים שלכם, תחשבו על עלות מול תועלת ובעלות תוסיפו גם את הנגישות, הזמן והנוחות, כי כל אלו עומדים להשתפר משמעותית כשאתם בונים אתר מותאם, בפיתוח עצמי. חברות שמציעות התאמה אישית, בדרך כלל גם מעודכנות בכל החידושים והדרישות של אבטחה, קידום אתרים ומנועי החיפוש. הן מתאימות את המהירות, התכנים והטכנולוגיה לדרישות שהופכות את האתר שלכם להיות בראש רשימת החיפושים. גם אם העלויות נראות לכם יקרות יותר מאתרי חינם או שבלנות, תגלו שלטווח הארוך הן משתלמות. חברות המציעות שירות כזה בדרך כלל גם מציעות עלויות סבירות בהרבה על דומיין, אחסון, עיצוב ועוד ומאפשרות להזין את כל התכנים עד לשביעות רצונכם המלאה. ניתן לגבש חבילות ריטיינר קבועות לשוטף, כך שגם אם יש לכם מי שיתחזק את האתר ויקדם אותו כי אם הוא סתם זרוק שם באוויר בלי התייחסות אז הוא לא שווה אפילו שקל. לאתר כזה יש אבא ואמא וכידוע, למשפחה אין מחיר.

רוצים לבנות אתר תדמית מותאם אישית אצל המומחים? לחץ בניית אתר תדמית

הקשר בין מעצב, מתכנת, seo ומחירון בניית האתר


אם כבר בחרתם את הדרך הנכונה לכם אז קחו בחשבון שמחירון בניית אתרים מושפע משעות עבודה וחומרים נרכשים, כגון ימי צילום, רכישת תמונות אימג' ועוד. לכל אחד מצוות בניית האתר יש תפקיד התמחות משלו וזה גם היתרון הגדול של חברות שמציעות מתכנת, מעצב, איש תוכן, איש ניהול דיגיטל וכדומה. כדאי לדעת שאין אף אחד שמומחה בהכל ולכן, חברות "היי-טק" אמיתיות לבניית אתרים, מחזיקות צוות אין או אווט סורסינג שמתחמה בכל תחום וזה עולה לכם כסף. התועלת כאמור, גבוהה בהרבה ממוצר מדף שבלוני או בניית אתר עצמאית.

מה זה SEO? לחץ כאן למידע - קידום אתרים בגוגל SEO

נספח א למחירון בניית האתרים: רשימת השאלות


אתם חושבים שתוכלו לעשות את זה לבד? אז תתחילו לרשום את השאלות שתצטרכו לשאול לצד טבלת המחירון לבניית אתרים שהכנתם: אתר דימני או סטטי? אם אתם מתחרטים ורוצים לעזוב, התוכן באתר הולך איתכם או שייך לאתר או לחברה שדרכם הקמתם אותו? מה לגבי תחזוקה שוטפת והזנת מידע? החלפת תמונות והעלאת תכנים חדשים? אם תרצו שינויים בעיצוב, כמה זה יעלה לכם? מה לגבי דומיין ושרת, כמה יעלה האחסון? איך שלא תסתכלו על זה, בשורה התחתונה אין עבודה חינם וזה לא אמור להפתיע אף אחד.

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק

נשמח למשוב על התוכן :)

מחירון בניית אתרים | דרוקסיט - בניית אתרים - 4.8 מתוך 5מתבסס על 9 הצבעות