נתחיל מתשובה לשאלה הכי בסיסית, מה זה דף נחיתה?

דף נחיתה הוא כלי אפקטיבי לקידום מטרות השיווק והתדמית שלכם ברשת, באמצעות העברת מסרים ויזואליים וטקסטואליים קצרים וחדים, שמניעים את הגולש לבצע פעולה. דף נחיתה מחיר יכול לנוע בין מאות לאלפי שקלים, וההשקעה משתלמת מכמה סיבות:

  1. מה זה דף נחיתה ליצירת לרושם ראשוני? דף נחיתה מרכז את כל מה שיש לכם להגיד בקצרה ובתמצות והוא הפנים שלכם. קצת בדומה למבט הראשון שבו אנו בוחנים מישהו חדש שתגלה לעיננו. להבדיל מבניית אתרי אינטרנט, כאן מדובר בבניית "תמונה" ראשונית, שכוללת מידע בסיסי , ושתפקידה לגרום למתבונן להתעניין במוצר או בשירות ולבצע פעולות מידיות, בעקבות החשיפה לדף הנחיתה.
  2. למה מחיר דף נחיתה משתלם כלכלית? כי דף נחיתה הוא מוצר משלים לבניית אתרי אינטרנט, כך שהוא מותאם לפרסום בערוצי דיגיטל נוספים, כגון רשתות חברתיות ובראשן פייסבוק וכן, לקידום בגוגל, ועוד. היתרון הגדול של דף הנחיתה הוא היכולת להתאים לכל מסך ולכל מצב שבו הגולש נמצא ברגע חשיפתו לדף הנחיתה. דף נחיתה במחיר משתלם הוא כזה שגם מייצר תוצאות, כאשר בהיבט השיווקי מדובר על לידים- מאגר פרטים של לקוחות פוטנציאליים איכותיים, המתקבלים בעקבות טופס פנייה מובנה בתוף דף הנחיתה שממלאים הגולשים.
  3. מה זה דף נחיתה שמוביל לאתר? מעבר ליכולות השיווקיות הישירות של דף הנחיתה, הוא גם יכול להגדיל את התנועה (טראפיק) לאתר האינטרנט שלכם. כל לחיצה על דף הנחיתה יכולה להוביל את הגולשים היישר לתוך האתר, שם הוא ייחשף לכל מה שיש לכם להציע, תדמיתית ומכירתית. התרגום לרווחים הופך את מחיר דף הנחיתה למשתלם לקידום מכירות והעסק שלכם.

מה הקשר בין דף נחיתה לבניית אתרי אינטרנט?

בניית אתרי אינטרנט הוא הבסיס לפעילות ברשת האינטרנט ובערוצי הניו-מדיה, שעומדים לרשותכם לצרכי קידום ושיווק העסק. בעלי עסקים קטנים ובינוניים מבינים כיום שללא בניית אתרי אינטרנט הם פועלים ללא "קורת גג". לכן, יש לראות בבניית אתרי אינטרנט כבניית נכסי נדל"ן, בית ברשת, שישרת אתכם למשך שנים רבות ויהיו מבצרכם השיווקי והתדמיתי. על מנת שתוכלו לעשות שימוש אפקטיבי ורווחי בדפי הנחיתה ככלי שיווקי, כזה שיצדיק את מחיר דף הנחיתה, על האתר שלכם להיות מותאם לצרכי וכללי הקידום הקיימים בגוגל וברשתות החברתיות. בנוסף, כל אחד מהערוצים פועל על פי אלגוריתמים וחוקים שונים, המסייעים לקדם את המוצרים שלכם ולחשוף אותם בתוך ים המידע ברשת. הכי חשוב, לכל אחד מהם יש יכולת לפלח את קהל היעד המדוייק ולשגר אליו את הפרסומים שיצרתם, בראשם דף הנחיתה.

בנו דף נחיתה במחיר שיצדיק את עצמו!

מה זה דף נחיתה כבר אמרנו אבל איך בונים דף נחיתה במחיר שגם יצדיק את העלויות ויתורגם לרווחים? דף נחיתה חייב להכיל מספר דברים עקרוניים ובראש ובראשונה כותרת ראשית. נסו להגדיר במשפט אחד ברור, קצר וקולע את הפתרון שהמוצר שלכם נותן ללקוח והפכו אותו לכותרת המרכזית, זו שתתפוס את עין הגולש ותעניין אותו. כדי לחזק את הפתרון לצורך של הלקוח ואת המסר המרכזי, דף נחיתה חייב להיתמך בתמונה מרכזית, עיצוב גרפי ושפה ויז'ואלית תואמים. מרכיבי דף הנחיתה במחיר משתלם צריכים לענות על המטרה שלכם, לכן, יש לאבחן ולנתח את המטרה הראשית, כגון הגדלת התנועה באתר או יצירת לידים- ולהתמקד בה. ריבוי מטרות ויעדים עלול להביא לכישלון. מילות מפתח, איפיון קהל היעד, בניית אסטרטגיה שיווקית ועוד, הם חלק מהפעולות שיש לבצע טרם בניית דף נחיתה, ורצוי לבצע אותן עוד בשלב בניית אתרי האינטרנט.

למה חשוב לייצר הנעה לפעולה (Call to Action)? האם כדי לכתוב אודותינו או לצרף המלצות? על כל השאלות הללו ועוד נשמח לענות לכם, פנו עכשיו ונעזור לכם לייצר דף נחיתה במחיר משתלם!

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק