החלטתם להשקיע את הזמן ואת המשאבים בבניית אתר אינטרנט עסקי, אבל אתם רוצים לדעת שאתם עושים את זה כמו שצריך. המטרה הגדולה היא להגדיל חשיפה ולייצר עוד עבודה, אבל מטרה חשובה לא פחות היא לשלוט בהוצאות העסקיות שלכם ולהשתמש בכסף שלכם בצורה טובה ונכונה. אז אחרי שאספתם כמה הצעות מחברות שמציעות בניית אתרים וקידום אורגני בגוגל, איך תדעו להשוות ביניהן ואיך תבחרו הצעת מחיר לבניית אתר טובה באמת?

שלב ראשון: בחינת הפרטים הטכניים

בתור התחלה כדאי שתבינו מה בדיוק מציעים לכם. כדי להשוות בין הצעות שונות (בוודאי אם המטרה היא לבחור הצעת מחיר לבניית אתר איכותי) בדקו את האותיות הקטנות. יכול להיות שההצעה הזולה ביותר היא הצעה לבניית אתר תדמית, אבל אתם מתכננים בניית חנות וירטואלית. בדקו גם את ממשק הניהול שמוצע לכם ונסו להבין האם ניהול האתר יהיה פשוט גם לכם, והאם יש לכם מספיק כלים כדי לערוך תוכן ולעדכן את האתר במידת הצורך. 

שלב שני: עיצוב ומראה האתר

הצעת מחיר לבניית אתר צריכה להתייחס גם לעיצוב שלו, ולמעשה זהו אחד המשתנים המשמעותיים. הקודים המתוחכמים ביותר והמילים היפות ביותר לא ממש יספיקו אם האתר שלכם לא נראה מהוקצע ומדויק. השאלה היא האם עיצוב האתר הוא חלק מהצעת המחיר שקיבלתם או לא. במקרים רבים הוא יופיע כסעיף נפרד, אבל כשאתם מחשבים את התקציב שלכם ובודקים אם יש לכם הצעה מתאימה באמת לצורך בניית חנות וירטואלית או אתר תדמית, גלו מי אחראי לעיצוב – אתם, החברה או גורם שלישי. 

שלב שלישי: קידום האתר

יכול להיות שמצאתם גורם מקצועי שמציע לכם אתר מהחלומות. הוא ייראה בדיוק כמו שאתם רוצים, יספר את הסיפור שלכם טוב יותר מכם ויגרום ללקוחות להרים את הטלפון ולדרוש את השירות שלכם כאן ועכשיו. הבעיה היא שכדי שזה יקרה לא מספיק להקים אתר יפה, צריך להשקיע גם בקידום שלו. המשמעות היא שמישהו יצטרך לחקור את מילות החיפוש, לבנות תוכן איכותי, לשתול קישורים ולהשקיע את הזמן גם בקידום אורגני בגוגל וגם בפרסום בפייסבוק. אם הצעת המחיר שקיבלתם כוללת רק את מחיר האתר שלכם אבל לא את הקידום, מומלץ לבדוק כמה זה יעלה לכם.

שלב רביעי: בדקו תיק עבודות

תיק העבודות של חברת בניית אתרים חשוב לא פחות מהמחיר שהיא מציעה. למעשה, הוא חשוב אפילו יותר. אתר זול עשוי להיראות בדיוק כזה, ואתם לא רוצים לשדר ללקוחות שלכם שאתם חוסכים על איכות. בסופו של יום אתם משקיעים את הזמן ועלות בהקמת אתר אינטרנט שיעביר מסר ברור מאוד. ככל שהוא יהיה מדויק, יפה, איכותי ועשיר בידע, כך הוא ימכור אתכם טוב יותר. בניית חנות וירטואלית מרשימה תייצר חוויית משתמש נפלאה שהלקוח שלכם ירצה לחזור אליה שוב פשוט משום שהוא זוכר אותה לחיוב. אם אתם יודעים מראש שיש לכם על מי לסמוך, בהחלט שווה לכם להשקיע עוד כמה שקלים ולקבל תוצאה איכותית, במקם תוצאה זולה. הכסף שתחסכו יעלה לכם הרבה יותר כשהאתר ייכשל בהשגת המטרות שלו.

שלב חמישי: מקבלים החלטות

אתם יודעים מה אתם צריכים, איך אמור להיראות האתר שלכם, ואילו מרכיבים נכללים בכל הצעת מחיר לבניית אתר. עכשיו הגיע הזמן לקבל החלטות. ודאו שאתם בוחרים חברת בניית אתרים שמבינה אתכם, מתאימה לצרכים שלכם ויכולה להציע אתר אינטרנט שעונה לכל הדרישות של העסק שלכם. בדקו את מבנה האתר, למדו את האותיות הקטנות ובקשו לוודא שיש לכם גם את הכלים הטובים ביותר כדי לפקח אחר הביצועים של האתר והקמפיינים השונים. חברת דרוקסיט מציעה לכם כלי כזה בדיוק, והוא מספק שקיפות מלאה ויכולת לדעת בכל רגע נתון האם התקציב שהגדרתם עוזר לכם להשיג את היעדים שהגדרתם.

חברת דרוקסיט מציעה לכם ליהנות ממגוון רחב של שירותים מתקדמים, מתכנון והקמת האתר שלכם ועד לקידום אורגני וממומן בכל הערוצים השיווקיים הטובים ביותר. כדי להציב יעדים ברורים ומדידים, וכדי להשיג אותם, צרו איתנו קשר עוד היום!

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק