קידום אתרים הוא תחום וירטואלי אבל כשאתם מחפשים חברה לקידום אתרים בצפון, חשוב לבדוק לצד ניסיון ומקצועיות גם את רמת השירות, האמינות, הזמינות והתוצאות המוכחות. מה זה קידום אתרים ומה חשוב לבדוק לפני שבוחרים חברה לבניית וקידום אתרים?

חברה לקידום אתרים בצפון עם שירות גלובלי
דרוקסיט, חברה לקידום אתרים שמשרדיה ממוקמים בצפון, היא דוגמה לשירות זמין, קרוב לבית, עם זרועות עסקיות גלובליות. החברה נוסדה ומנוהלת על ידי תושבי הצפון, מה שכבר הופך אותה למועדפת ונגישה לבעלי עסקים וחברות הפועלות באזור הצפוני אבל זה רק יתרון אחד. היתרון הגדול של החברה לקידום אתרים בצפון, הוא הניסיון והתוצאות המוכחות של דרוקסיט בעשרות פרויקטים שמבוצעים בשיתוף פעולה עם חברות סטארט-אפ, חברות ייצוא ושיווק, ארגונים ועסקים פרטיים בכל רחבי הארץ והעולם. הניסיון, האמינות, המקצועיות והשירות קרוב לבית הם כולם גורמים חשובים להצלחת קידום אתרים.

תהליך מקצועי עם החברה לקידום אתרים בצפון
תהליכי העבודה והמערכות הטכנולוגיות שמציעה דרוקסיט למשל, הם מהמקצועיים והמתקדמים בתחום. העובדה שהחברה "קרובה לביתכם" היא רק יתרון נוסף לכלים ולניסיון שעומדים לרשותה. קידום אתרים בצפון עם דרוקיסט הוא תהליך שתחילתו במפגש הכרות ראשון עם החברה והצוות המקצועי. משם מתקדמים לאיסוף מידע חשוב, שיסייע להצלחת הקידום. למשל, נתונים על פעילות החברה, קהל היעד, תקציבים, יתרונות ותועלות המוצרים וכדומה. מתוך אלו יוגדרו המטרות של קידום האתר וייבחרו ביטויי מפתח, כלומר המילים שיובילו את מכלול פעולות הקידום, האורגני והממומן. בהמשך תהליך קידום אתר בצפון, צוות חברת דרוקסיט, יבצע אימות מחקרי לביטויי המפתח שנבחרו ובמידת הצורך, יוצעו ביטויים אחרים על ידי הצוות המיומן. שלבים אלו חשובים להצלחת הקידום מכיוון שכל מערכת החיפוש של גוגל בנויה על זיהוי מילות מפתח וקישורים מתאימים. ככל שהביטויים יהיו ממוקדים ומדוייקים למטרה, כך התוצאות יהיו טובות יותר. ביטויי מפתח הם השלב הראשון אבל לא האחרון, מה עוד צריך?

מה יהפוך את תהליך קידום האתר בצפון להצלחה?
מאחר ואף אחד לא יודע מהו האלגוריתם של גוגל, שקובע את מידת חשיבותם ודירוגם של מיליארדי הדפים, יש לבצע מעקב וניתוח פעולות הקידום באופן שוטף ובמידת הצורך לבצע שינויים בכל מרכיב של חווית הגלישה באתר. לצורך כך, בין היתר, תבצע החברה לקידום אתרים בצפון ניתוח ושיפור קוד האתר וזמני טעינת הדפים, יצירת קישורים איכותיים ורישום האתר לאינדקסים. עוד פרמטר חשוב הוא כתיבת תוכן איכותי ומקורי לבלוגים חיצוניים ולאתר, זאת מאחר ומנוע החיפוש של גוגל מעוניין להביא תוכן מדויק ואיכותי לגולשים שלו ובהתאם מעדיף תוכן מקורי ורלבנטי. מכלול הפעולות שהוזכרו, נחוצות להצלחת הקידום ויבוצעו במסגרת תהליך ההכנות, כאשר כל פעולה נועדה לענות על הקריטריונים שקובעים מנועי החיפוש לקידום אתרים לראש רשימת תוצאות החיפוש. בהקשר זה יש לציין כי לאחרונה מנוע גוגל פיתח תגית שמדווחת לגולשים במידה והתוכן אליו הגיעו הוא "תוכן מזוייף", כלומר תתריע בכיתוב מתחת לתוצאות החיפוש, במידה ומדובר בדפים המציגים מידע כוזב.

להגיע לראש רשימת תוצאות החיפוש
מידי יום נשלחות למעלה מ-3 מיליארד בקשות למציאת תוכן בגוגל. כאשר האתר מופיע בתוצאות החיפוש הראשונות, הסיכוי שהלקוחות יכנסו אליו הוא גבוה יותר, מה שיביא לחשיפה גבוהה יותר לאתר. בכדי להגיע לראש הרשימה, מבצעת החברה לקידום אתרים בצפון תהליכי קידום אורגני SEO, ארוכי טווח, הבנויים על אופטימיזציה והתאמת האתר לדרישות מנועי החיפוש. האופטימיזציה מבוצעת בקוד, בתוכן ובמבנה האתר והקידום האורגני איננו כרוך בתשלום למנועי החיפוש. קידום ממומן לעומת זאת, הוא כלי מהיר יותר, מביא לתוצאות מיידיות אבל מבוסס על תשלום פר הקלקה על מודעת הפרסום וכידוע, רוב הגולשים מדלגים על מודעות ומעדיפים את תוצאות החיפוש שאינן בגדר פרסומת, מאחר והן נתפסות כאמינות ואובייקטיביות יותר.

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק