בניית אתר אינטרנט מחירים ועלויות

המחיר לבניית את אינטרנט יכול לנוע בין מאות לעשרות אלפי שקלים. כאשר אתם פונים לחברה לבניית אתרים ושואלים כמה עולה אתר אינטרנט, זה בערך כמו לשאול מוכר בחנות לבני נשים כמה עולה חזייה. המחירים משתנים ומורכבים מהרבה מאוד פרמטרים, כגון איכות, ניסיון בית העסק, פירמת הייצור, מרכיבי הבד, המרקם, ועוד. לכן, השאלה שאתם צריכים לשאול חברת לבניית אתרים היא בעצם, מה אתם מספיק לנו ולא כמה זה עולה לנו. אם בכל זאת לזרוק מספרים הרי שאם מדובר באתר רציני, כזה שלא שילמתם עליו בזול ובסוף יעלה לכם ביוקר וללא תוצאות, אזי מדובר בבניית אתר אינטרנט במחיר של עשרות אלפי שקלים. כל מה שמציעים לכם בפחות מכך, צריך לעורר חשדות.

למה אתם בונים אתר אינטרנט?

זו השאלה שאתם צריכם לשאול את עצמכם. מה המטרה בבניית האתר ולא "תגיד, בניית אתר אינטרנט, מחיר?" או "תגיד, כמה עולה אתר אינטרנט אצלכם?". לא מדובר ברכישת ירקות בשוק אלא במוצר שמטרתו, מן הסתם, לקדם את המכירות והרווחים של העסק. השיטות לעשות זאת באמצעות האינטרנט הן רבות אבל לפני הכל, עסק צריך אתר אינטרנט כדי להציג את מוצריו. האתר מהווה מקור מידע אינפורמטיבי על המוצרים, השירות, על העסק עצמו, הדרכים ליצור עמכם קשר וגם על אפשרויות לביצוע רכישה או ביצוע רכישה, במידה והמטרה היא בניית חנות וירטואלית.

מה אסור לשכוח לחשב במחיר בניית אתר אינטרנט!

אחרי שהמטרה ברורה אפשר לעבור לרשימת הדרישות ולחשב את העלויות. בראש ובראשונה אתר אינטרנט מחירו כולל את הניסיון, הוותק והמקצועית של החברה. יש לדרוש דוגמאות לאתרים דומים שבנתה החברה, "תיק עבודות", לרבות פירוט ניסיון וההסמכה של הצוות. מרכיב נוסף שיש לחשב במחיר אתר אינטרנט הוא עלויות של שלבי האפיון, בניית עץ האתר, הזנת התכנים במידה ויש, מספר העמודים שיש להזין, האם יש צורך לספק תוכן ותמונות או לא, וכן הלאה. כל אלו ישפיעו משמעותית על בניית אתר אינטרנט במחיר שיש לו גם תמורה ראויה.

בניית אתר אינטרנט מחיר הפלטפורמה

הבסיס ההתחלתי לקביעת מחיר אתר אינטרנט הוא הפלטפורמה שעליה תבנה האתר. כמה עולה אתר אינטרנט עם פלטפורמת קוד פתוח דוגמת וורדפס? על פי הפרסומים, לא כולל את התוספות ואת "האותיות הקטנות", מדובר לכאורה בכ-2000-8000 שקלים. בפועל העלויות יכולות להגיע להרבה יותר או שהתוצר ייתן פחות ממה שציפיתם. מדוע? כי מדובר בתבניות קבועות, גם אם קיימת אופציה להוספת עיצוב ייחודי, עדיין המערכת מוגבלת באפשרויות ואל תשכחו שכל האפשרויות מוצעות לכולם. הבעיה היא, שהצרכים בין העסקים משתנים ולכן, בפועל, אף אחד לא יכול לתת פתרון הוליסטי וכוללני לכולם. מה עוד, שמערכות קוד פתוח לוקות באבטחתן, שכן הקוד שלהן מוכר לכל האקר מתחיל. בניית אתר אינטרנט מחיר פלטפורמה קוד סגור אולי יעלה לכם יותר אבל גם תקבלו הרבה יותר. בראש ובראשונה ביטחון והגנה, הן מפני פריצות והן מפני נזקים שמתרחשים חדשות לבקרים כאשר מנהלי האתרי קוד פתוח מנסים להוסיף תוספים למיניהם, ומגלים בדיעבד שכל פעולה כזו יכולה להפיל את האתר. יותר מכך, מערכות קוד סגור יכולות להציע פאנל ניהול קל, חווית משתמש מעולה, עיצוב תמונות מהיר באופן עצמאי, עיצוב סרטוני אנימציה ואפקטים, עדכון עמודים מהיר ועוד. לכן במקום לשאול כמה עולה אתר אינטרנט או מה מחיר אתר אינטרנט, תשאלו איזה פלטפורמה מציעה החברה לבניית אתרים וכמה היא עולה.
פלטפורמה לבניית אתרי אינטרנט דרוקסיט - לחץ כאן

כולל או לא כולל מיתוג ואסטרטגיה?

הרבה עסקים מגיעים לבנות אתר אינטרנט, ללא ביצוע שלבים שיווקים מקדימים, כגון מיתוג, עיצוב, בחירת לוגו ואסטרטגיית מסרים ושיווק. במקרה כזה, בבניית אתר אינטרנט מחיר הוא לא הכל ובכל מקרה, יש לחשב את עלויות יצירת התמהיל השיווקי והמיתוגי. כמה עולה אתר אינטרנט כולל יצירת מיתוג ושפה אחידה? כאן אתם כבר נדרשים לאנשי תוכן, אסטרטגיה, מיתוג, קופירייטינג ומעצבים גרפיים כמובן. כל אלו עולים כסף וכל שקל שווה, אם כבר אז כבר- זו ההזדמנות שלכם למנף את העסק.

מחיר אתר אינטרנט

מחיר אתר אינטרנט צריך לכלול מרכיבים נוספים ואל תתפשרו על אף אחד מהם, אחרת לא תשיגו תוצאות. יש לדרוש בטרם בניית אתר האינטרנט מחיר הכולל רמת אבטחת מידע בסיסית גבוהה ביותר (ללא צורך בשידרוגים), מערכות תומכות באמצעי תשלום מובילים, במידה ומדובר בחנות וירטואלית, ניראות והתאמת האתר לדרישות של גוגל על מנת שהאתר יזכה לאהדת מנוע החיפוש, לוחות זמנים סבירים להקמת האתר, אתר רספונסיבי המותאם לגלישה בניידים וטאבלטים, אתר מותאם לקידום אורגני, כגון יצירת בלוג ועד להתאמתו לפרסום בגוגל, כולל מחקר מקדים לביטויי מפתח, שייסעו בתהליכי הקידום וההמרה בהמשך. מה עוד? עלויות של מוצרים נלווים להקמתו, כגון דף נחיתה, עלויות אכסון ותחזוקה שוטפים וכדומה. כל אחד מהמרכיבים הללו ישפיע על מחיר אתר אינטרנט אבל גם על התשואה שהוא יניב.

אז כמה עולה אתר אינטרנט שגם "יניב תשואה" ותוצאות? שלחו את הפרטים שלכם למומחים בתחום וגלו כמה יעלה לכם בניית אתר במחיר שיחזיר את ההשקעה>>

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק