כצרכנים, אתם בוודאי מקבלים החלטות באמצעות האינטרנט. גוגל מספק מידע, הרשתות החברתיות עוזרות לקבל החלטות ובאופן כללי, לפני שאתם מגהצים את כרטיס האשראי, אתם רוצים לדעת מה אתם רוכשים וממי. באופן דומה, גם הלקוחות שלכם מחפשים מידע עליכם או לכל הפחות, על המוצרים והשירותים שלכם. זו בדיוק הסיבה לכך שחשוב לתכנן בקפידה בניית אתרי אינטרנט לעסקים.
 

הכלל החשוב לפני בניית אתרי אינטרנט לעסקים

כדי שהלקוחות שלכם יידעו מי אתם, מה אתם מציעים להם ולמה אתם טובים יותר מהמתחרים שלכם, בניית אתרי אינטרנט היא קריטית. עם זאת, יש כלל אחד חשוב לפני שניגשים למלאכה: הגדרת מטרות. בעלי עסקים רבים ממהרים לבנות אתר פשוט משום שהם בטוחים שכל עוד הם לא שם, הם לא קיימים. בפועל, ללא תכנון מדויק והגדרת יעדים אתם עשויים להחמיץ את המטרה ולבנות אתר שמתקשה לשקף את העסק שלכם, את היתרונות שלכם וגם לא את הערך המוסף שאתם מציעים ללקוחות.
 

כך תבנו את אתר אינטרנט נכון לעסק

אז מה בכל זאת תוכלו לעשות כדי לשפר את סיכויי ההצלחה שלכם? שני צעדים מרכזיים ישיגו את המטרה הזו. הצעד הראשון מתחיל על יד שולחן התכנון, בזמן שבו תגדירו מטרות ברורות ויעדים מוגדרים. למשל, האם האתר אמור לאפשר ללקוחות שלכם להשאיר פרטי התקשרות כדי שתוכלו לרשום אותם לסדנה, להזמין אותם להרצאה או להציע להם שירות? לחלופין, האם תוצע האפשרות לתאם פגישה אונליין או להזמין מקום בתשלום מראש? ואם אתם בכלל מוכרים מוצרים, בניית אתרי אינטרנט לעסקים יכולה להיות ממוקדת יותר, וכך תוכלו לתכנן חנות ורטואלית עם כל המוצרים שלכם, בדיוק כפי שתתכננו את החנות הקטנה בפינת הרחוב.
 

הצעד השני: חברת בניית אתרי אינטרנט לעסקים

עכשיו, כשאתם יודעים לאן אתם מכוונים וגם מה מדדי ההצלחה שלכם (כמות לידים או הזמנות אונליין) הגיע הזמן לשלב השני והקריטי – בחירת חברה מתאימה לביצוע המשימה. בעוד לא מעט בעלי עסקים מנסים לעשות את זה לבד, עם פלטפורמת בניית אתרים חינמיים וקורס מזורז בפוטושופ, בפועל מדובר באתגר גדול ומורכב יותר. בניית אתרי אינטרנט לעסקים היא משימה שמורכבת מכמה צעדים קטנים יותר, ובמקרה הזה השלם גדול הרבה יותר מסך חלקיו. תכנון מדויק לא רק יאפשר בניית אתר אסתטי, נעים ומזמין – אלא גם אתר שיגיע לביצועים מרשימים במנוע החיפוש.
 

בניית אתרי אינטרנט לעסקים וקידום האתר שלכם

חשוב לזכור שבניית האתר, כשהיא מתבצעת מתוך אסטרטגיה ברורה ומסודרת, יכולה להגדיל את הנוכחות שלכם ולהגביר את המודעות למותג שבניתם. בתהליך הזה יש לתכנן את התאמת האתר לא רק למחשבים השולחניים אלא גם לצפייה במובייל ובטאבלט. חשוב לבנות אסטרטגיית תוכן שנשענת על ביטויי חיפוש מרכזיים לצורך קידום אורגני בגוגל (SEO) ולצד שיפור חוויית המשתמש מומלץ להקפיד גם על קידום ממומן ברשתות החברתיות, ובפרט בפייסבוק.
 

בניית אתרי אינטרנט לעסקים והיום שאחרי

אם נקפוץ כמה צעדים קדימה, אל הרגע שבו אתר האינטרנט שלכם יהיה מוכן לפעולה, אין ספק שהעבודה לא מסתיימת כשהאתר עולה לאוויר. למעשה, היא רק מתחילה. בשלב הזה הקמפיינים שלכם יעלו לאוויר, האתר יפעל, הגולשים יתחילו להגיע ומכם תידרש ערנות מוגברת ויכולת להתאים את האתר לכל שינוי ולכל צורך. מניהול שוטף של התוכן ועד לעדכון המוצרים והמבצעים שלכם, ממעקב אחר ביצועי הקמפיינים ועד לביצוע שינויים וליטושים בכל מודעת פרסום שהיא. כדי להגיע לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל תצטרכו לבצע עבודת הכנה רצינית ומשמעותית, אבל שם לא תסתיים המשימה שלכם. גם כשתגיעו אל היעד תצטרכו להמשיך ולעבוד קשה כדי לשמור על התוצאות הללו, ואתם לא צריכים לעשות את זה לבד. דרוקסיט, לצד ליווי מקצועי ומלא בכל שלב בהקמת האתר שלכם, מציעה לכם את כל הכלים הדרושים כדי להמשיך ולקדם את האתר הרבה אחרי ההשקה. עם כלי השקיפות שיספק לכם תמונת מצב מלאה, ועם צוות ששם לו למטרה לצעוד לצדכם לכל אורך הדרך, האתר שלכם יעשה בדיוק את מה שמצופה ממנו.


לתכנון ובניית האתר שלכם צרו איתנו קשר עוד היום!

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק