בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר את המושג "אתר רספונסיבי". אנחנו מבינים שהוא חשוב, גם אם לא תמיד ברור לנו בדיוק למה. המאמר הזה יעזור לכם להבין קצת יותר במה בדיוק מדובר, למה זה חשוב ואיך עושים את זה נכון.

אתרים רספונסיביים מתאימים לכל גולש

כשאנחנו מדברים על אתרים רספונסיביים אנחנו מתייחסים לאתרים שיכולים להתאים לכל תצוגה באשר היא. היום, כשאנחנו גולשים באינטרנט דרך הטלפון הנייד, הטאבלט, המחשב הנייד או המחשב הנייח במשרד, תצוגה משתנה היא קריטית. מה שנראה טוב על המסך הגדול ייראה הרבה פחות טוב דרך צג הסמארטפון – וגם ההיפך הוא הנכון. כדי לייצר חוויית משתמש טובה עבור הגולשים שלכם חשוב לתכנן אתר שמתאים את עצמו לכל תצוגה, מכל מכשיר, וזהו חלק בלתי נפרד מתהליך בניית האתר שלכם.

הקשר בין אתר רספונסיבי לקידום אורגני

אחת המטרות המרכזיות של האתר שלכם היא יצירת חשיפה לעסק שלכם, והדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא להופיע ברשימת תוצאות החיפוש של גוגל. כדי להגיע אל המטרה הזו נדרש קידום אורגני בגוגל אפקטיבי. אתרים רנספונסיביים הם אתרים שזוכים לדירוג גבוה יותר מבחינת גוגל, שכן גם במנוע החיפוש הפופולרי בעולם מבינים היטב מה הגולשים באמת רוצים ומחפשים. גם אם תשקיעו את הזמן שלכם בתכנון תוכן המבוסס על ביטויי החיפוש, תבצעו החלפות קישורים ותשקיעו בפרסום בפייסבוק, אם האתר שלכם לא רספונסיבי הדירוג שלכם בגוגל עדיין נמצא בבעיה.

לא עושים חצי עבודה

הזכרנו את נושא הקידום האורגני בגוגל, ובהחלט כדאי להתמקד בו משום שמדובר ביעד מרכזי עבור כל בעל עסק שמתכנן אתר אינטרנט. כשאנחנו בחברת דרוקסיט מתכננים בניית אתרים עם בעלי העסקים השונים אנחנו נותנים את תשומת הלב לתמונה המלאה. במילים אחרות, לא מספיק לייצר אתר שיתאים את עצמו לכל תצוגה, חשוב להקפיד על עיצוב ייחודי שיצליח להרשים את הלקוחות בין אם הם מגיעים אל האתר דרך הסמארטפון, הלפטופ או הטאבלט. רושם ראשוני הוא קריטי, ואין לכם באמת מושג איך הלקוחות שלכם יגלו אתכם לראשונה והאם הביקור הראשון שלהם יתבצע דרך צג של 5 אינץ' או דרך מסך של 21 אינץ'. אתם גם לא באמת רוצים לגלות בדרך הקשה.

כרטיס ביקור מכל מקום

נקודה נוספת שכדאי לקחת בחשבון היא שאתר האינטרנט שלכם הוא כרטיס ביקור, כזה שאתם ממש לא צריכים לחלק בעצמכם בכנסים ובפגישות עסקיות. הלקוחות שלכם ימצאו אתכם דרך מנועי החיפוש והרשתות החברתיות ובהחלט מומלץ לדאוג שכרטיס הביקור הזה יהיה מרשים, מדויק ונכון. תכננו אתר מרשים עם עיצוב שמתאים בדיוק לעסק שלכם, העלו אליו תוכן איכותי וכמובן, הפכו אותו לאתר רספונסיבי שמציע חוויית גלישה טובה באמת. כך תצרו כרטיס ביקור וירטואלי שעושה את העבודה היטב בכל שעה, ומכל מקום שבו הלקוחות שלכם בוחרים להגיע אליכם.

איך עושים את זה?

אחרי שגילינו מה הם בעצם אתרים רספונסיביים ולמה הם כל כך חשובים, הגיע הזמן להתחיל לתכנן גם את האתר שלכם. בין אם יש לכם כיום אתר אינטרנט פעיל שאתם מתחזקים (ברמה כזו או אחרת) ובין אם עושים את הצעדים שלכם בתחום הזה, זה בדיוק הזמן לתכנן גם את הקידום האורגני שלכם, ובפרט את התאמת האתר לכל סוגי המכשירים. הצוות המקצועי של דרוקסיט יסייע לכם בתכנון אתר תדמית או חנות וירטואלית שמותאמים לצרכים העסקיים ולמטרות שתגדירו, תוך הקפדה על כל כללי המשחק של גוגל, לרבות התאמת האתר למכשירים השונים. אתרים רספונסיביים שמתוכננים לפרטי פרטים, מעוצבים להפליא, עשירים בתוכן ומספקים חוויה טובה לכל גולש בכל אמצעי טכנולוגי באשר הוא, הם אתרים שעושים את העבודה היטב. לכם גם תהיה שליטה מלאה על כל מה שקורה בזכות פאנל הניהול והכלים המקצועיים שתקבלו, אלה שיאפשרו לכם לעקוב אחר ביצועי האתר שלכם.
 

לתכנון אתרים רספונסיביים ולקידום אפקטיבי של האתר שלכם במנועי החיפוש וברשתות החברתיות – צרו איתנו קשר עוד היום!

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק