בעידן הדיגיטל אנחנו עשויים לחשוב שקידום העסק הוא דווקא פשוט למדי. עם מנועי החיפוש והרשתות החברתיות יש לנו שפע של כלים שיווקיים, אבל המציאות קצת יותר מורכבת. אם תחפשו את המוצר שלכם בגוגל תגלו שיש לכם עוד כמה מתחרים גדולים, אולי אפילו כמה עשרות. העסק שלכם אולי נמצא שם, אבל כדי למצוא אותו תצטרכו לנבור היטב ולהפגין סבלנות שללקוחות שלכם אין. מצד שני, בניית אתרים לעסקים – אם היא מתבצעת באופן מקצועי ונכון – תאפשר לכם להתגבר על המכשולים הללו.
 

התהליך של בניית אתרים לעסקים

קידום העסק בכלים הדיגיטליים השונים הוא צעד חיוני, וכאמור בניית אתרים לעסקים היא מרכיב מרכזי מאוד. מצד שני, כדי לעמוד במשימה הזו בהצלחה נדרש תכנון מדויק מאוד. במילים אחרות, הרבה לפני הרכבת הקודים, עיצוב האתר או כתיבת עמודי התוכן, נתחיל דווקא בהגדרת הצרכים והמטרות של האתר שלכם. אם אתם מוכרים מוצרים הרי שחנות וירטואלית יכולה לחסוך לכם זמן וכסף, וגם לייצר הכנסות גבוהות יותר. לחלופין, אם סל המוצרים שלכם כולל סדנאות, הרצאות או מפגשי ייעוץ אישיים, אתר תדמית איכותי יעשה את העבודה, יספר ללקוחות שלכם מי אתם ובעיקר יגדיל את החשיפה שלכם במרחב הווירטואלי.
 

בניית אתרים לעסקים וקידום אורגני

אם הזכרנו את חשיבות החשיפה ואת הגברת הנוכחות שלכם במרחב הווירטואלי, בניית אתרים לעסקים דורשת תכנון מרבי כדי להבטיח קידום טוב יותר. הקידום האורגני בגוגל שלכם תלוי בשורה ארוכה של פרטים קטנים, ממחקר מילות חיפוש, דרך תכנון עמודי התוכן ועד לשלב הכתיבה. בשלב הזה נלקחים בחשבון גם נושאים טכניים רבים כמו תכנון אתר רספונסיבי המותאם גם לטאבלטים ולטלפונים החכמים, אבטחת האתר והחנות המקוונת, ועד לעיצוב, לפונטים או לקטעי המדיה שתשלבו.
 

קידום אתרים בגוגל – גם באופן ממומן

לצד קידום אורגני במנועי החיפוש ישנה עוד דרך טובה להגדיל את החשיפה לאתר שלכם, בוודאי במקביל לבניית אתר שעונה על דרישות האלגוריתם של גוגל. באמצעות פרסום בגוגל אפשר לייצר חשיפה משמעותית יותר לאתר שלכם, על אף שבימים כתיקונם הוא מסתתר אי שם בעמוד השביעי של תוצאות החיפוש. קידום אתרים בגוגל הוא קריטי, שהרי זהו המרחב שבו הלקוחות שלכם מחפשים את המוצרים ואת השירותים שלכם. זה המקום שבו הם אוספים מידע, משווים ומקבלים החלטות. עם דף נחיתה מעוצב ומרשים, כזה שתוכנן בקפידה ומושך את העין, קידום אתר האינטרנט שלכם ייעשה קצת יותר פשוט – ובעיקר יותר מדויק.
 

המטרה: איסוף לידים

סביר להניח שאחת המטרות המרכזיות שלכם, ואולי היא המרכזית שבהן, היא איסוף לידים. במילים אחרות, אתם רוצים לקבל פרטים לקוחות פוטנציאליים, לשוחח, להקשיב ובעיקר לספר להם מי אתם ולמה המוצר שלכם הוא הטוב ביותר שיש. בניית אתרי אינטרנט היא דרך נהדרת להשיג את המטרה הזו, ובאתר החדש תוכלו לספר מי אתם, למה המוצר שלכם קיים ולמה הוא הכי טוב שיש. תוכלו להציג תמונות וסרטונים, לשתף פידבקים של לקוחות ולחזק את המעמד שלכם כאנשי מקצוע מהשורה הראשונה. בתכנון מדויק תוכלו להניע את הלקוחות הפוטנציאליים לפעולה, לקבל את מספרי הטלפון או את כתובות המייל שלהם, ולייצר רשימת לידים איכותית שתוכלו להפוך לרשימת לקוחות פעילים ורוכשים.
 

בניית אתרים לעסקים עם דרוקסיט

הכלל החשוב ביותר בתהליך בניית אתרי אינטרנט, ובפרט בתהליך בניית אתרים לעסקים, הוא כלל השקיפות. בפשטות, תהליכים שונים דורשים זמן, סבלנות וגם ליטושים ודיוקים לכל אורך הדרך. אתם רוצים לדעת מה עובד יותר, מה פחות ואיך אפשר לשפר את הפעולות השונות באתר, במנועי החיפוש ואפילו ברשתות השונות. השירות המקצועי של דרוקסיט כולל לא רק ליווי מקצועי מראשית הדרך, כשהאתר שלכם עדיין רעיון כללי ולא מגובש, אלא גם תכנון יסודי של מהלכי הקידום האורגני והממומן שלכם. במסגרת הזו תקבלו את כל הכלים הדרושים כדי לעקוב אחר ביצועי הקמפיינים בצורה ברורה ופשוטה, כדי שתישארו תמיד עם היד על הדופק.

התחילו לתכנן את האתר שלכם כבר היום. הצוות המיומן של דרוקסיט עומד לרשותכם בכל שאלה ובכל התלבטות בדרך – צרו עמנו קשר עוד היום!

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק