1-700-501-507
1-700-501-507
השאר לנו פרטים ונחזור אליך עם הצעה

Moozing

מוזינג מגזין מוזיקה

Moozing

Moozing

מוזינג הוא מגזין מוזיקה שמטרתו היא לסקר ולחלוק את הסיפורים המרתקים ביותר בעולם המוזיקה, לשתף בחדשות והידיעות הכי מעניינות, להביע עמדה ויותר מהכול לחשוף את הקהל הרחב לעולם המוזיקה העשיר והגדול בישראל ובעולם.
מגזין Moozing מספק במה ליצירת מערכת יחסים מבוססי תוכן עשיר ומגוון בין הכותבים, האמנים והקוראים. מוזינג היא נקודה טובה שמחברת את כולנו לאותו מקום אהוב ומשמעותי בחיי התרבות שלנו כבני אדם – מוזיקה. פשוט מוזיקה. נקודה.
מוזינג החל את דרכו בשנת 2013 כבלוג ובעזרתם של יזמים חדורי מוטיבציה וכותבים מוכשרים הפך בסוף 2014 למגזין מוזיקה און ליין. כל התוכן באתר הינו מקורי ואינו נגוע או מושפע ממניעים כלכליים ואינטרסים זרים. מוזינג הוא אתר בהשקעה פרטית של אוהבי מוזיקה. אנשים שרוצים להשמיע, לחשוף, לגלות, לחקור ובעיקר להאזין.

קישור לאתר

www.Moozing.co.il

מה אמרו עלינו?

דרוקסיט ליוו את תהליך הקמת האתר, משלב הרעיון הקונספט ועד הפיתוח והאפיון וכמובן עד לרגע המרגש שהאתר עלה לאוויר. דרוקסיט התאימו לנו מערכת משתמשים ייחודית עבורנו בהתחשבות בכל הפרסונות שנוגעות במערכת. דרוקסיט בנתה מאפס מערכת חכמה ומותאמת לניהול האתר על כל המורכבות של ניהול פורטל תוכן וחדשות עם חיבור לכל המדיות החברתיות. תודה לכם דרוקסיט בזכותם מוזינג הוא מגזין ראוי שכל אחד רוצה להיות חלק ממנו.  בשם כל צוות המנהלים והמערכת, תודה על הכול! קרא עוד...

מה עשינו?

בניית אתר תדמית

תאריך

26 בנובמבר 2015

פרויקטים דומים