מינוף עסק הוא אתגר לא קטן בעידן המדיה החברתית. ריבוי האינפורמציה שמציף את כולנו מכל עבר מחייב התמחות וידע. אז איך עושים זאת, כיצד תוודאו כי בניית אתרים לעסקים תעשה באופן הנכון כך שהעסק שלכם יקבל את החשיפה הדרושה ויגיע לכל אותם לקוחות פוטנציאלים חדשים שאתם שואפים אליהם, וכי ההשקעה שלכם אכן תהפוך למשתלמת. 
 

הגדרת אופי האתר

בניית אתרי אינטרנט מחייבת הכרות עם אופי העסק שבעבורו נבנה האתר. היכרות כזו תאפשר לבונה האתרים להגדיר עוד בתחילת העבודה מהו אופי האתר, והאם מדובר באתר תדמיתי שמטרתו להביא כמה שיותר לקוחות. או האם זוהי חנות וירטואלית שמטרתה להציג את הסחורה ובסופו של דבר להביא לסגירת עיסקה, וכמובן להכפיל את כוח המכירה שלכם, ולהגיע לכמה שיותר לקוחות. 
חנות וירטואלית מאוד נדרשת בעבור מי שמוכר סחורה, דרך האינטרנט או אפילו בחנות. כי בואו נודה על האמת, היום קהל הצרכנים לא תמיד ממהר לפקוד את החנויות אלא מעדיף לרכוש דרך המקלדת. לכן מומלץ לצאת מנקודת הנחה בעת בניית אתרים לעסקים כי כל עסק יכול למכור דרך האינטרנט, פשוט צריך לדעת איך לעשות זאת באופן הנכון. ברור כי בנייתה של חנות וירטואלית יכולה לחסוך הרבה מאוד זמן וכסף, וכמובן לאפשר מכירה בצורה קלה יותר בעצם הפריסה העסקית הרחבה שהיא מאפשרת עבור העסק. כמובן שמומלץ לחשוב על הצפנה ואבטחת העיסקאות דרך החנות הוירטואלית, כך שהלקוחות יוכלו לרכוש בנוחות, במהירות ובאופן מאובטח. 
לעיתים אין צורך באתר אלא יש גם לקוחות המעוניינים בדף נחיתה שיביא להם את הלידים הנדרשים ובסופו של דבר יתבטא בתוצאות. דף נחיתה יכול להביא לקידום העסק, להשקה של מבצע, לרישום לסדנה, או כל דבר אחר שרוצים לקדם. כמו כן לא תמיד אתם רוצים לפרסם את המחיר עבור המוצר באינטרנט ולכן עדיף לתקשר עם הלקוח דרך דף הנחיתה שיאפשר לו להשאיר פרטים כדי לקבל הצעת מחיר מתאימה. מה שהופך את דף הנחיתה לפתרון דיסקרטי ונוח.
 

מערכת ניהול לידים

בכל מקרה מומלץ להיות מקושר אל מערכת ניהול לידים, המשמשת עסקים קטנים וגם חברות בינוניות והיכולה לאפשר ניהול אוטומטי, פשוט ומהיר של לידים המגיעים מפרסום בגוגל ופרסם בפייסבוק ותהליכי מכירה. באמצעותה ניתן לוודא כי ההשקעה בזמן, כסף ואמצעים (בין היתר גם אלו שהשקעתם לשם בניית אתרי אינטרנט) לא ירדה לטימיון, כך שלא יתפספס אף ליד. מערכת כזו מאוד חשובה אם כן בכל פעם שאנו מדברים על בניית אתרים לעסקים. 
 

קידום אתרים בגוגל

עצת הזהב כדי שלא תצטרפו לכל אותם אנשים המסתובבים מתוסכלים לאחר שהשקיעו מזמנם וכספם ודאגו לבנות אתר מרהיב, שאף אחד לא ממש יודע עליו, היא לבחור גם באופציה של קידום אתרים בגוגל, כי בינינו זאת המטרה, אנו רוצים שהלקוח יקליד את מילת המפתח וימצא אתכם מככבים בראש הרשימה. שהרי כולנו לא ממש טורחים לפנות אל סופה של הרשימה ובטח שלא עוברים לדף הבא. 
במידה ובחרתם באופציה של קידום אתרים בגוגל כדאי לוודא שיש לכם אפשרות לפנות לפאנל שקיפות שיאפשר לכם לבחון את תוצאות הקידום במיידי. אין ספק כי מי שהבין והפנים את הכח הטמון בפירסום בגוגל הצליח להביא לגידול קהל הלקוחות שלו. 
 

להנגיש את האתר לציבור – עוד דרך לקידום

התקנות החדשות שנכנסו בתחום בניית אתרים לעסקים מחייבות לבצע נגישות של אתרים עסקיים ( במיוחד אלו שמחזור עסקיהם עולה על מליון שקלים בשנה). כאשר מדובר בהנגשה ניתן למנות תוספים כגון תמיכה בתוכנה קוראת מסך, תפעול אתר על ידי מקש TAB והחצים ללא צורך בשימוש בעכבר, שימוש בכותרות לטובת גלישה נוחה ואפקטיבית, הדגשתם של קישורים במספר אופנים והוספת כותרות לסרט וידאו.  כל אלו נועדו כדי לאפשר לאנשים עם מוגבלות להנות מיתרונות הרשת. מדובר ב- 25% מאזרחי ישראל, שאף אחד מאיתנו לא רוצה להדיר מרשימת לקוחותיו. יתרה מכך מחקרים מראים כי הנגשת האתר מביאה לעלייה משמעותית במספר הגולשים המגיעים דרך מנועי החיפוש. כלומר זוהי דרך נוספת לבצע קידום אתרים בגוגל ולדאוג לכך שהאתר שלכם יגיע לפני כולם לראש הרשימה. 

השאר לנו פרטים ונחזור אליך

כתוב תגובה באמצעות הפייסבוק